سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۷۳۷۲۹
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۸- ۴۱: ۱۸
مدیرکل استاندارد این استان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۵ واحد تولیدی متخلف مصالح ساختمانی در استان به مراجع قضایی معرفی شده اند.
بهمن رحمتی با تاکید بر ضرورت استانداردها در تولید مصالح ساختمانی و تهدیدات و خساراتی که مصالح نامرغوب و بدون استاندارد متوجه مصرف کنندگان می کند افزود: اداره کل استاندارد استان با افزایش نظارت و بازرسی های فنی از تولیدات بی کیفیت و غیراستاندارد جلوگیری می کند.
وی ادامه داد: مصالح ساختمانی استاندارد، نقش مهمی در کاهش آسیب ها و خسارات جانی و مالی مصرف کنندگان دارد.
رحمتی گفت: اگر سازه ای مقاوم و بادوام ساخته شود با مقاومتِ در برابر حوادث طبیعی و همچنین با افزایش عمر مفید یک ساختمان می توان از سرمایه های فردی و ملی محافظت کرد.
بهمن رحمتی عنوان کرد: تجربه تلخ وقوع زلزله در برخی استان ‌های کشور نشان می‌دهد که نبود توجه به استفاده از مصالح ساختمانی استاندارد علاوه بر تخریب گسترده، تلفات انسانی بسیار زیادی را به همراه دارد.
مدیرکل استاندارد استان افزود: بازرسان استاندارد به طور مستمر به واحدهاي توليد مصالح ساختمانی سرکشی و در صورت مغايرت توليدات با استانداردها، واحدهای متخلف را پلمپ و به مراجع قضايی معرفی می كنند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar