سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۷۳۷۷۸
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۸- ۱۷: ۲۲
نماینده، ولی فقیه درسپاه استان سمنان گفت: رهبر معظم انقلاب الگوی ایستادگی و مقاومت هستند و همه ما باید درس مقاومت را از این مکتب بیاموزیم.
به گزارش خبرگزاری بسیج در سرخه، حجت الاسلام والمسلمین حسینی دیباجی مسئول نمایندگی، ولی فقیه درسپاه استان سمنان در جمع پاسداران و کارکنان دولت در کنار قبور پاک شهدا با اشاره به ویژگی‌های یاران اباعبدالله گفت: یاران امام حسین (ع) نقش خدا را در زندگی خود پررنگ می‌دیدند و کار و بودن در کنار امام و جنگیدن پا به پای امام را فقط برای رضای او انجام می‌دادند. یاران امام حسین (ع) به بهشت و جهنم معتقد بودند و به وعده‌های خداوند و معاد ایمان و اعتقاد داشتند. امروز هم هرکه اعتقاد به معاد داشته باشد؛ در ادارات اهل کم گذاشتن نیست، ترامپ‌های داخلی که بر مردم فشار می‌آورند باور به خدا و معاد ندارند.
وی با بیان اینکه تنها راهی که شیطان را نابود می‌کند و یکی از پیام‌های مکتب امام حسین (ع)، استقامت است. استقامت بر سر اصول و ارزش‌های دینی و فرهنگی است. استقامت هزینه دارد، سربلندی و افتخار. در حالیکه سازش نتیجه‌ای جز نابودی، بدی و سرشکستگی ندارد.
مسئول نمایندیگی، ولی فقیه در سپاه استان سمنان خاطرنشان کرد: دشمن نمی‌خواهد نام و عظمت اسلام شکوه پیدا کند و باید راهکار‌های مقابله با دشمن را بدانیم و با بصیرت می‌توان جلوی دشمن را گرفت. امید به غرب و دشمن عامل اصلی وادادگی است و دشمن اصلاً راضی نمی‌شود خیری به شما برسد. دشمن با مقابله همه ما مخالفند و می‌خواهند تمام اصول و ارزش‌ها را ما بگیرند، دشمن خیر ما را نمی‌خواهد و تاکنون به هیچ یک از وعده‌های خویش عمل نکرده اند.
حسینی دیباجی تصریح کرد: تنها پیروز میدان در منطقه ما هستیم و رهبر معظم انقلاب الگوی ایستادگی و مقاومت هستند و همه ما باید درس مقاومت را از این مکتب بیاموزیم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar