سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۸۱۰۹۲
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۸- ۴۱: ۱۵
معاون اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی خبر داد
معاون اشخاص حقیقی مرکز استان اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی گفت: صاحبان املاک اجاری می‌توانند با پرداخت بدهی‌ خود، از بخشودگی صد درصد جرایم قابل بخشش بهره مند شوند.

محمدرضا باقرمهربان امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در ارومیه با بیان اینکه املاک اجاری مسکونی، تجاری و اداری مشمول این بخشودگی هستند، اظهار کرد: هموطنانی که املاک خود را به اجاره واگذار کرده‌اند می توانند با مراجعه به ادارات امور مالیاتی استان و پرداخت بدهی‌های مالیاتی مربوط به املاک خود تا آخر مهر ماه سال جاری از تسهیلات بدون تکرار و بدون تمدید بخشودگی صد درصد جرایم قابل بخشش بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه این مهلت طبق دستورالعمل‌های سازمان امور مالیاتی کشور تمدید نمی‌شود، افزود: اگر صاحبان املاک اجاری تا آخر مهر ماه نسبت به پرداخت بدهی مالیاتی خود اقدام نکنند، بخشودگی قسمتی از جرایم قابل بخشش آنان تابع شرایط و دستورالعمل های سازمان بوده و امکان بخشودگی صددرصد وجود ندارد.

باقرمهربان با تأکید بر اینکه مؤدیان مالیاتی آذربایجان غربی با مراجعه به ادارات امور مالیاتی هر شهرستان نسبت به پرداخت بدهی‌های خود اقدام کنند، گفت: صاحبان املاک اجاری در مرکز استان برای پرداخت بدهی‌های مالیاتی قبل از سال 96 به ساختمان شماره دو اداره کل واقع در خیابان شهید رجایی و پرداخت بدهی‌های مالیاتی سال 96 و بعد از آن به ساختمان مرکزی واقع در خیابان کاشانی مراجعه کنند.

انتهای پیام

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: