سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۸۶۳۳۲
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۸- ۱۶: ۰۹
فرمانده سپاه ناحیه اردبیل در گفتگو با «بسیج»:
فرمانده سپاه ناحیه اردبیل از اعزام ۳۵۰ دانش آموز دختر شهرستان اردبیل به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام شدند.
۳۵۰ دانش آموز دختر اردبیلی به اردوهای راهیان نور اعزام شدند
سرهنگ پاسدار حسن دهقان در گفتگو با خبرنگار سرویس راهیان نور  اردبیل اظهار داشت: با هدف اشاعه فرهنگ ایثار، جهاد مقاومت و شهادت ۳۵۰ دانش آموز دختر شهرستان اردبیل به مدت دوروز به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام شدند.

وی، اردو‌های راهیان نور را یکی از طولانی‌ترین و مؤثرترین اردو‌های دانش‌آموزی برشمرد و تصریح کرد: دانش‌آموزان دختر و پسر پایه‌های دهم و یازدهم به این اردو‌ها اعزام خواهند شد که به دلیل تقارن با ایام اربعین حسینی از امروز اعزام‌ها شروع شده است و تا اواسط آذر ماه ادامه خواهد داشت.

فرمانده سپاه ناحیه اردبیل افزود:در این اردوی دو روزه دانش آموزان یادمان شهیدان باکری را در ارومیه زیارت نموده و از مناطق عملیاتی تمرچین و شهید بروجردی بازدید و یادمان‌های شهدای این مناطق را زیارت خواهند کرد.

سرهنگ دهقان ادامه داد: دانش آموزان اردبیلی در نخستین روز حضور در مناطق عملیاتی از نمایش رزمنی، فرهنگی و هنری عملداران عشق بازدید خواهند نمود.

وی در پایان اظهار کرد: راهیان نور فرصت مغتنمی است که بتوانیم فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه گسترش دهیم و باید از این فرصت بهره بجویم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: