سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۸۷۳۱۵
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸- ۵۱: ۰۹
فرمانده سپاه شهرستان اردبیل خبر داد:
فرمانده سپاه شهرستان اردبیل گفت: چهارمین کاروان راهیان نور دختر اردبیلی به تعداد ۲۸۰ نفر در قالب ۷ دستگاه اتوبوس جهت زیارت یادمان شهدا به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام شدند.
اعزام چهارمین کاروان راهیان نور دانش آموز دختر اردبیلی به مناطق عملیاتی
به گزارش سرویس بسیج راهیان نور خبرگزاری بسیج از اردبیل، سرهنگ پاسدار حسن دهقان گفت: چهارمین کاروان راهیان نور دختر اردبیلی به تعداد ۲۸۰ نفر در قالب ۷ دستگاه اتوبوس جهت زیارت یادمان شهدا به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام شدند.

وی: هدف از اجرای این برنامه را ترویج و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد و افزود:در طول هشت سال دفاع مقدس رزمندگان و شهدا با رشادت‌ها و فداکاری‌های فراوان از اسلام و کشور دفاع کردند به همین منظور با اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی چه در جنوب کشور و چه در شمالغرب آشنا نمودن با فداکاری و دلیر مردی رزمندگان اسلام است.

فرمانده سپاه شهرستان اردبیل اذعان داشت: کاروان‌های راهیان نور یک سنت حسنه و یک کار فرهنگی بزرگ و تاثیر گزار در جامعه می‌باشد و این رزمندگان و شهدای عزیزمان بودند که دلیر مردانه و باعزت در مقابل دشمن سر تا پا مسلح ایستاده و دشمن را به زانو در آوردند.

وی گفت: دانش آموزان عزیز در طول این ۲ روز از یادمان‌های شهیدان باکری در شهرستان ارومیه و یادمان شهید بروجردی در شهرستان نقده و همچنین یادمان شهدای مظلوم و فداکار و شجاع منطقه تمرچین بازدید خواهند نمود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar