سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۸۸۷۹۰
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۸- ۴۷: ۱۸
مراکز درمانی تامین اجتماعی استان به جدیدترین امکانات و روش های پزشکی مجهز شدند.
مدیردرمان تامین اجتماعی این استان گفت: با تجهیز مراکز درمانی تامین اجتماعی استان به جدیدترین تجهیزات و بهترین روش‌های پزشکی ارائه خدمات درمانی میتوان گفت که مراکز درمانی تامین اجتماعی، پیشرو در ارائه خدمات درمانی مطلوب به مردم هستند.
پیام اکبری افزود: یکی از این موارد استفاده دقیق و صحیح دندان پزشکان پلی کلینک تخصصی یاسوج از روش استریل وسایل داندانپزشکی است.
دکتر اکبری با اشاره به اینکه دهان و دندان یکی از حساسترین قسمت‌های بدن می‌باشد که اگر دقت لازم در استریل کردن و تمیز نگه داشتن وسایل دندان پزشکی به درستی انجام نشود، بیماری‌های بسیاری از طریق آن به بدن سرایت میکند افزود: به همین علت تصمیم گرفته شد که از دقیق‌ترین و جدید‌ترین نوع استریل وسایل داندنپزشکی که در دنیا مرسوم است، در مراکز درمانی تابعه استفاده شود.
وی گفت: در حال حاضر پلی کلینیک یاسوج از این روش بهرمند شده و کار آموزش دیگر مراکز درمانی درشهر‌های گچساران، دهدشت و همچنین بیمارستان شهدای گمنام برای استفاده ازاین روش برای استریل وسایل دندانپزشکی در حال انجام است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar