‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۸۹۴۴۶
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸- ۲۹: ۱۷
فرمانده سپاه ناحیه مفراهان خبر داد:
سرهنگ دوم پاسدار حسین رضایی؛ فرمانده سپاه ناحیه فراهان از برگزاری رزمایش و نمایش بزرگ اقتدار" الی بیت المقدس" با حضور گردان منتخب اولویت اول بیت المقدس سپاه ناحیه فراهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از فراهان؛ سرهنگ پاسدار رضائی فرمانده سپاه ناحیه فراهان در نشست خبری تبیین برنامه های رزمایش الی بیت المقدس تصریح کرد: رزمایش مذکور ۲۳و ۲۴ آبان ماه در اردوگاه شهدای بسیج فراهان برگزار می گردد.

وی شعار رزمایش امسال را چهل سال مردم یاری ،خدمت و امنیت عنوان کرد و افزود: گردان بیت المقدس روز پنجشنبه ۲۳ آبان از ساعت ۸ صبح فراخوان و با هدف نمایش توانمندی بسیجیان و با ماموریت امنیتی و مبارزه با اغتشاشات و آرام سازی شهری رزمایش برگزار می شود .

 وی همچنین ارتقای سطح آمادگی گردان، آمادگی برای اجرای ماموریت ها در روز نیاز با تمرین بر پایه تهدیدات بومی، منطقه ای و آمادگی برای مقابله با تهدیدات دشمن از اهداف مشخص شده دیگر رزمایش مطرح کرد.

فرماندهی سپاه فراهان با اشاره به اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری رزمایش الی بیت المقدس در شهرستان فراهان به کار گرفته شده است ، افزود: با برگزاری این رزمایش ها اتحاد و همدلی و اقتدار ملت ایران به دنیا نشان داده می شود.

وی گفت: دشمنان و استکبار جهانی با ترفند‌های مختلف در صدد ضربه زدن به نظام و تضعیف جامعه هستند که با وحدت و همدلی نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان به یاس و ناامیدی تبدیل می‌شود.

وی افزود: ملت ایران، ملتی انقلابی و مومن بوده که به طور قطع عنایت خداوندی همواره پشتیبان این ملت مسلمان بوده و آنiا را تنها نخواهد گذاشت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان تصریح کرد: خدمت‌رسانی بی‌منت امروز به عنوان یک تکلیف شرعی برای سپاه بوده که در این مسیر نباید فرصت را از دست دهیم.
رضائی بیان کرد: تمام امکانات سپاه فراهان برای خدمت‌رسانی به مردم بوده و همه آنها را در راستای خدمات‌رسانی هرچه بیشتر به مردم به کار می‌گیریم.

رضایی افزود: بسیجیان شهرستان فراهان در عرصه‌های مختلف پیشگام بوده و این بار نیز با توجه به توطئه‌های دشمنان به صحنه آمده و با نمایش اقتدار و عظمت این توطئه‌ها را به یاس و ناامیدی تبدیل می‌کنند.

 فرمانده ناحیه مقاومت فراهان ، امنیت و اقتدار کنونی کشور را مدیون خون شهدا دانست و افزود: ادامه راه این شهدای والامقام رسالتی بسیار مهم و خطیر است و همگان باید راه شهدا را ادامه دهیم.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar