سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۹۲۲۵۱
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۸- ۱۳: ۰۰
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه آذربایجان شرقی:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه بسیج سد محکمی در مقابل دشمن و همیشه خادم در برابر ملت است، اظهار داشت: در این ۴۰ سال انقلاب هر جا که به جانفشانی نیاز بوده بسیج در آن حضور داشته و نمونه آن در پیروزی انقلاب، ۸ سال دفاع مقدس، دفاع از وطن و حرمین، عرصه جهاد سازندگی و اقتصادی نمایان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حجت الاسلام حسن کاملی فر، در جمع بسیجیان تبریز، افزود: هفته بسیج یادآور فرمان راهبردی امام(ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین است زیرا هرچقدر از عمر آن می‌گذرد، اهمیت این فرمان بیشتر و آشکارتر بر ایران و کشورهای دنیا نمایان می‌شود.

وی اضافه کرد: اکنون بسیج مظهر مشارکت مردمی، حمایت‌های مردم از نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و اولین قدم این نهاد مقدس در نظام مقدس جمهوری اسلامی همین انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام کاملی فر با اشاره به الگوبرداری سایر ملت های ستمدیده دنیا از بسیج و انقلاب اسلامی ایران گفت: حرکات مردم در یمن، لبنان، سوریه‌، فلسطین و عراق نشات گرفته از تفکر و اندیشه بسیج است.

وی با اشاره بر اینکه ایجاد آمادگی در دل‌ های انسان‌ های مخلص ایران اسلامی و همه مسلمین جزو اهداف بسیج است، افزود: در ۴۰ سال گذشته در سایه تفکر بسیج از همه تهدیدهای خطرناک دشمن نه تنها عبور بلکه آنها را به فرصت تبدیل و برای ارتقای کشور استفاده کردیم.

حجت الاسلام کاملی‌ فر، ادامه داد: هم اکنون نیز بسیج برای انجام راهبردهای تعیین شده گام دوم آماده بوده و ظرفیت‌های بزرگ آن در بخش های مختلف مانند بسیج اساتید، پزشکی، زنان، مهندسین، کارمند و بازاریان سازماندهی شده است که از این ظرفیت می توان در تحقق گام دوم انقلاب استفاده کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar