سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۹۶۰۶۳
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸- ۰۳: ۱۱
به منظور توسعه طرح بسیج همگام با کشاورز صورت گرفت
به منظور اجرای هر چه بهتر و بهینه تر طرح بسیج همگام با کشاورز تفاهم نامه ای فی مابین سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی خراسان جنوبی و سازمان جهاد کشاورزی استان منعقد شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و دستیابی به اهداف عالیه اقتصاد مقاومتی و تأکید بر توسعه همه جانبه کشاورزی به عنوان مهمترین مؤلفه تأثیرگذار بر اقتصاد ملی و خنثی کننده تهدیدات اقتصادی دشمنان نشستی به منظور ارتقاء سطح همکاری ها بین سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی و جهاد کشاورزی استان برگزار شد.

انعقاد تفاهم نامه بین سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی

به منظور اجرای هر چه بهتر و بهینه تر طرح بسیج همگام با کشاورز به عنوان یک طرح بنیادی و گسترده مبتنی بر اصول شبکه سازی ترویجی - آموزشی و نظام های تسهیلگری و مشارکتی در راستای ارتقاء سطح علمی و فنی کشاورزان و با هدف افزایش عملکرد در واحد سطح محصولات کشاورزی، تفاهم نامه ای فی مابین سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی با مسئولیت دکتر زین العابدین جویبان و سازمان جهاد کشاورزی استان با ریاست مهندس قوسی منعقد شد.

گفتنی است، در این جلسه بر هم افزایی و بسیج امکانات برای توسعه کشاورزی پایدار و ایجاد درآمد پایدار برای کشاورزان تأکید شد.

انعقاد تفاهم نامه بین سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar