‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۹۶۷۷۸
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸- ۵۵: ۱۳
مسئول بسیج فرهنگیان ناحیه ۲اراک :
خاتمی تصریح کرد: برای تبیین این طرح، دوره های توانمندسازی برای فرهنگیان بسیجی در کانون بسیج اراک برگزار گردید

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج استان مرکزی از اراک سرگرد پاسدار سید محمود خاتمی مسئول بسیج فرهنگیان ناحیه 2 اراک در همایش توانمند سازی فرهنگیان گفت :طرح معلم آینده ساز با هدف تبیین بیانیه گام دوم انقلاب ، ایجاد مقابله با جنگ نرم ، ترویج روحیه انقلابی و کاهش آسیب های اجتماعی درمدارس این ناحیه اجرایی می شود.

خاتمی با اشاره به اینکه نقش معلم در مسیر توسعه جامعه بسیارمهم و تاثیرگذار است، خاطرنشان کرد: معلم آینده با هدف نقش‌آفرینی موثر فرهنگیان بسیجی در تعلیم و تربیت و به کارگیری بسیجیان در جهت تقویت و ارتقای آموزش و پرورش کشور با همکاری آموزش و پرورش و سازمان بسیج مستضعفین پی ریزی شده است.

وی بیان داشت: در سند تحول بنیادین که مورد تایید مقام معظم رهبری است و همواره نقشه راه و حرکت فرهنگیان به شمار می آید با توجه به راهبرد ۱۱ و ۱۲ این سند، ارتقاء معرفت، بصیرت دینی و انقلابی و سیاسی برای رشد و تعالی معنوی و اخلاق معلمان و دانش آموزان و مشارکت برای ارتقاء معنوی خانواده مورد تایید می‌باشد.

ایشان یادآورشد: اجرای این طرح در راستای آگاهی بخشی به جامعه هدف در زمینه امور فرهنگی ، امور اجتماعی و امور اقتصادی در مدارس است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar