سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۹۶۸۵۲
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸- ۰۸: ۲۲
در جلسه شورای ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان
در جلسه شورای ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان وحید نظری بعنوان جانشین فرماندهی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان معرفی شد.
جانشین فرماندهی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان معرفی شدبه گزارش خبرگزاری بسیج از استان سمنان، جلسه شورای ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان با حضور مسئولین دفاتر بسیج دانشجویی شهرستان‌های استان و مسئولین مدیریت‌های ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان در دفتر فرماندهی ناحیه برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین عامری مسئول نمایندگی، ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان ضمن بیان حدیثی از امام علی (ع) گفت: یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های مسئولین در بسیج دانشجویی بصیرت آن‌ها می‌باشد و تمامی بزرگواران می‌بایست با بصیرت خود مسائل و وقایع اخیر را برای سایر افراد در دانشگاه‌ها و جامعه تبیین کنید تا مردم نیز از اقدامات مخربانه دشمن در فتنه اخیر با خبر شوند.
در ادامه محمدامین بخشیان مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان ضمن بیان برخی برنامه‌های روز دانشجو گفت: با پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دشمنان نیز در صدد جلوگیری از این پیشرفت و تخریب این نظام هستند و روز به روز با امکانات پیشرفته خود به رویارویی با ملت ایران از طرق مختلف میپردازند ما نیز در بسیج دانشجویی بر آنیم تا با تربیت نیروی طراز انقلاب اسلامی به مبارزه با این دشمنان بپردازیم تا با هدایت و رهبری مقام معظم رهبری بتوانیم جامعه را برای ظهور حضرت مهدی (عج) آماده سازیم.
در انتهای این جلسه برادر وحید نظری بعنوان جانشین فرماندهی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان معرفی شدند.
پیش از این نظری بعنوان مسئول قرارگاه کادر سازی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان بوده است. /ع
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar