سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۹۶۸۶۴
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸- ۴۲: ۲۲
معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی زرند برگزار می کند
یه گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان، سرهنگ محمود زاده از برگزاری آموزش اقشار مختلف به ویژه دانش آموزان با هدف پیشگیری از جرایم و آسیب های اجتماعی،با حضور مستمر در مساجد، مدارس، و سایر جوامع هدف خبر داد.
معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی زرند برگزار می‌کند

برگزاری مستمر جلسات آموزشی پلیس درشهرستان زرند

سرپرست فرمانده انتظامی زرند از برگزاری مستمر جلسات آموزشی چهره به چهره با اقشار مختلف اجتماعی با هدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در این شهرستان خبر داد.

یه گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان، سرهنگ سید علی محمود زاده  در تشریح این خبر گفت: با توجه به لزوم آموزش و ارتقاء سطح دانش انتظامی و اجتماعی اقشار مختلف به ویژه دانش آموزان با هدف پیشگیری از جرایم و آسیب‌های اجتماعی، کارشناسان آموزش همگانی معاونت اجتماعی این فرماندهی با حضور مستمر در مساجد، مدارس، و سایر جوامع هدف نسبت به آموزش شهروندان اقدام می‌کنند.

وی افزود:از ابتدای سال جاری تا کنون ۱۰۲ جلسه آموزش همگانی با موضوع پیشگیری از سرقت، اعتیاد، بیان آسیب‌ها فضای مجازی، آموزش مهارت‌های زندگی و آموزش فرهنگ ترافیک توسط کارشناسان آموزش همگانی پلیس در جوامع هدف برگزار شده است.

سرهنگ محمود زاده در پایان بیان داشت: این فرماندهی با جلب مشارکت‌های مردمی و تعامل با ادارات شهرستان به ویژه اداره آمورش پرورش، توانسته سهم بسزایی در شناسایی و کاهش جرایم و آسیب‌های اجتماعی مبتلا به شهرستان ایفا کند و باعٹ رضایتمندی شهروندان شود.
 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar