استاندار لرستان:
پرداختن به معرفی جایگاه معنوی انقلاب در دهه فجر مد نظر باشد

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، سید موسی خادمی امروز در جلسه ستاد دهه فجر استان لرستان بیان کرد: انقلاب اسلامی در آستانه 40 سالگی تبدیل به درختی تنومند و جریانی تأثیرگذار در دنیا شده است.

وی افزود: امسال برگزاری برنامه‌های دهه فجر حالت خاصی داشته و آن به خاطر ورود به چهل‌سالگی انقلاب است که باید بیشتر به دستاوردها و فلسفه‌های انقلاب بپردازیم.

استاندار لرستان گفت: بحث‌های فرهنگی و مبانی نظری و جایگاه معنوی انقلاب و هویت دادن به مردم مهم‌ترین اهداف انقلاب بوده که در دهه فجر باید بیشتر به معرفی این ابعاد بپردازیم.

وی بر توجه به بعدهای روشنگری انقلاب اسلامی تأکید و عنوان کرد: باید با مشارکت مردم فضای شادی در ایام دهه فجر ایجاد کرد و ما نیز باید به ایجاد چنین فضای نشاط آوری در جامعه کمک کنیم.

خادمی معرفی خدمات انقلاب اسلامی را از دیگر برنامه‌های مدنظر در دهه فجر برشمرد و افزود: دولت‌های مختلف در سایه انقلاب اسلامی به جامعه خدماتی داشته‌اند و لذا مدیران دولتی در این ایام می‌توانند به مردم گزارش دهی داشته باشند.

استاندار لرستان بیان داشت: برنامه همه حوزه‌ها در دهه فجر مهم است از جمله حوزه عشایری بسیار مهم بوده و لذا باید به برگزاری همایش عشایری که نقش مهم و تأثیرگذاری در انقلاب اسلامی داشتند توجه شود.

انتهای پیام/