برگزاری یادواره ۸۴۷ شهید شهرستان بانه
به گزارش خبرگزاری بسیج از کردستان، یادواره ۸۴۷ شهید والامقام شهرستان بانه با حضور امام جمعه بانه؛ خانواده معظم شهدا؛ جمعی از مسئولین؛ فرماندهان نظامی و انتظامی و آحاد مردم در سالن آمفی تئاتر اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی بانه برگزار شد.

محمد فلاحی فرماندار بانه در این مراسم عزت و امنیت امروز کشور را مرهون خون پاک شهیدان دانست و گفت: اگر امروز پیشرفت و آرامشی در کشور است همه مرهون ایستادگی و خون پاک شهیدان است.

وی؛ خون شهیدان؛ حضور همیشگی مردم در صحنه‌های مختلف و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری را از عوامل موثر در ماندگاری و عزت ایران اسلامی برشمرد و افزود: امروز انقلاب اسلامی ایران الگو و سرمشق تمام کشور‌های منطقه است.

فلاحی تصریح کرد: تنها کشوری که امروز در برابر استکبار به سرکردگی آمریکا ایستاده انقلاب اسلامی ایران است و به همین دلیل است که امروز شاهد رشد و بالندگی روز افزون کشور هستیم.

فرماندار بانه با اشاره به سیاست‌های مداخله جویانه آمریکا در منطقه خاطرنشان کرد: امروز آمریکا با استفاده از روش تفرقه افکنی و ایجاد اختلاف در بین کشور‌های اسلامی بدنبال حاکمیت خود در متطقه است.

وی افزود: امروز آمریکا در قرن ۲۱ با استفاده از جنگ‌های نیابتی بدنبال حفظ منافع خود در منطقه است که تشکیل گروهک ترویستی تکفیری داعش نمونه بارز این ادعاست.

فلاحی گفت: مادامیکه مردم با توطئه‌های دشمن آگاه باشند و از منویات مقام معظم رهبری اطاعت کنند آمریکا و استکبار جهانی نخواهد توانست بر کشور و ملت ما چیره شود.

انتهی پیام/7727