تسریع پروژه های عمرانی شهرداری باقرشهر در سال ۹۷

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر ، با حضور اعضای شورای اسلامی باقرشهر اولین جلسه بررسی و تسریع در پروژه های عمرانی شهرداری باقرشهر برگزار شد .

در این جلسه رئیس شورای اسلامی باقرشهر با تاکید بر اهمیت اجرای فعالیت های عمرانی در شهرداری گفت :   یکی از نیازهای اصلی شهرها نگهداری ،مرمت و بازسازی  آنها است و برآورده سازی این نیاز و کمبود  ها مستلزم برنامه ریزی صحیح و فعالیت های عمرانی است که در همین راستا با اتفاق نظر اعضای شورای شهر مصوب شد هر   ۱۵ روز یکبار برای بررسی فعالیت های عمرانی شهرداری این جلسه تشکیل و پیگیری های لازم در این خصوص انجام شود .

پرک گفت : با برنامه ریزی های انجام شده پروژه های خوبی برای شهر پیش بینی شده است که با همت واحد فنی عمرانی شهرداری باقرشهر ان شا الله این برنامه ها عملی شود .

رئیس شورای اسلامی باقرشهر با اشاره به لزوم نگهداری شهر و مرمت آن گفت : بیشتر شهروندان در خصوص مرمت جدولکاری و آسفالت  با مراجعه به شورای شهر گلایه دارند که باید این موضوعات به صورت ویژه پیگیری شود تا بتوانیم  با اولویت بندی رضایت شهروندان را کسب و مشکلات را در کمترین زمان حل کنیم .

وی گفت  در این جلسات که اولین نوبت آن امروز برگزار شد  پروژه های برنامه ریزی شده بررسی و موانع پیش روی آن گزارش  شود تا هم از طرف شورای شهر هم از طرف شهرداری این موانع  پیگیری شود و  در هر جلسه به  خروجی خوبی که در روند تسریع پروژه مطلوب و تاثیر گذار باشد برسیم .

شهردار باقرشهر در ادامه این جلسه گفت : اولویت و نیاز سنجی در انجام پروژه های ترمیم و مرمت شهر باید بادقت خاصی انجام شود و مواردی که نیاز به مرمت دارند اولویت بندی شود تا رضایت شهروندان کسب شود و مشکلات آنها برطرف شود .

ناصری پور با اشاره به اهمیت مسائل عمرانی در سطح شهر از روند پیشرفت این پروژه ها گلایه کرد و گفت :  با توجه به کمبود بودجه پروژه های شهری با روند کندی روبرو بوده است که باید این روند سرعت بیشتری گرفته و برنامه ریزی های لازم در خصوص تکمیل پروژه های باقی مانده انجام شود و این پروژه ها در کمترین زمان به بهره برداری برسد .

شهردار باقرشهر گفت : امانی واحد عمران باید فعال تر شود تا بیشتر پروژه هایی که قابلیت آن را دارد از طریق این واحد انجام شود تا با انجام این کار  صرفه جویی در هزینه ها صورت گیرد .

در ادامه این جلسه  با حضور اعضای شورای شهر ، شهردار باقرشهر  و مدیران شهرداری پروژه های  نیمه کاره و طرح های جدید مورد بررسی قرار گرفت .