کارگاه منطقه‌ای آموزش تاریخ شفاهی برگزار می‌شود

مسئول واحد مطالعات فرهنگ و ادبیات پایداری حوزه هنری فارس گفت: کارگاه تخصصی آموزش تاریخ شفاهی با حضور چهار استان جنوبی کشور در شیراز برگزار می‌شود.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

مساحت فضاهای ورزشی به یک میلیون مترمربع افزایش می‌یابد

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس با بیان اینکه در حال حاضر مساحت فضاهای ورزشی در این استان ۶۰۰ هزار مترمربع است گفت: این میزان به یک میلیون متر مربع افزایش می‌یابد.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

مرکز مشاوره تخصصی خانواده علوم پزشکی برتر کشوری شد

در گردهمایی بزرگ جبهه فعالان و نخبگان عرصه خانواده کشور مرکز آموزش و مشاوره تخصصی خانواده بهار نکو دانشگاه علوم پزشکی شیراز به عنوان موسسه برتر کشور در حیطه خانواده انتخاب شد.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

راهبرد اصلی دشمن در جنگ نرم کمرنگ کردن روحیه شهادت است

فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: راهبرد اصلی دشمنان انقلاب اسلامی در جنگ نرم فرهنگی کمرنگ کردن روحیه جهاد و فرهنگ شهادت در جامعه ایران است.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

طرح توسعه صنایع تبدیلی در مناطق محروم شیراز اجرا می‌شود

فرمانده سپاه فجر استان فارس از اجرای طرح‌هایی نظیر توسعه صنایع تبدیلی در مناطق محروم شیراز، مقابله با باندهای ترویج ابتذال فرهنگی و برخورد با باندهای توزیع مواد مخدر توسط قرارگاه شهید اسکندری خبر داد.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

ترویج فرهنگ دفاع مقدس رمز سربلندی و موفقیت کشور است

مدیرکل حفظ و نشر آثار دفاع مقدس استان فارس گفت: رمز سر بلندی، موفقیت و سرافرازی کشور در حوزه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در گرو فرهنگ غنی دفاع مقدس و شهید و شهادت است.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

دومین فصل از کاوش تپه تاریخی پوستچی آغاز شد

دومین فصل از کاوش و گمانه‌زنی به منظور تعیین عرصه و پیشنهاد حریم تپه ثبتی پوستچی شیراز از ۱۸ شهریور ماه آغاز می‌شود و تا اول آبان ماه ادامه دارد.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

طعم شیرین سلامت با اقتصاد مقاومتی/ تولیدکننده لارستانی سودآوری را فدای سلامت کرد

کارآفرین لارستانی برای تولید روغن کنجد روشی را برگزیده که سودآوری اقتصادی را فدای سلامت مردم کرده است.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

اقتصاد مقاومتی معطر به وجود گیاهان دارویی/ کارآفرینان حمایت شوند

گیاها دارویی یکی از زمینه‌های انجام پروژه‌های اقتصاد مقاومتی است که در شهرستان پاسارگاد با دانش همراه شده است.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

حفظ و تداوم انقلاب اسلامی به عهده حوزه‌های علمیه است

نماینده ولی فقیه در استان فارس با بیان اینکه خاستگاه انقلاب اسلامی حوزه‌های علمیه بوده است گفت: حفظ و تداوم انقلاب اسلامی نیز به عهده حوزه‌های علمیه و طلاب است.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

ورود کمیسیون ماده ۵ استانداری برای تعیین زمین کتابخانه مرکزی

سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌ها عمومی استان فارس با بیان اینکه پیگیری‌ها برای دریافت زمین کتابخانه هنوز به نتیجه نرسیده است، گفت: امیدواریم با همکاری استانداری و کمیسیون ماده ۵ استان، تکلیف این زمین مشخص شود.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

۳۲ فروشگاه غیرمجاز سموم کشاورزی پلمب شد

مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از پلمب ۳۲ فروشگاه غیرمجاز سموم و کشف ۲۸۰ کیلو گرم انواع سموم قاچاق در استان فارس خبر داد.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

۴ طرح سرمایه‌گذاری خارجی به ارزش ۸۵۰ میلیون دلار تصویب شد

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان فارس گفت: چهار طرح سرمایه‌گذاری به ارزش ۸۵۰ میلیون دلار با سرمایه‌گذاری کشورهای امارت، چین، ایتالیا و آلمان در این استان به تصویب رسیده است.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

نخستین آئین تولیدات هنری برترمساجد برگزار می‌شود

نخستین آئین تولیدات هنری برترمساجد سراسر استان فارس با هدف شناسایی استعدادهای هنری و انتقال مفاهیم دینی با زبان هنر برگزار می‌شود.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

نمایشگاه گردشگری در ارگ کریمخانی برگزار می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس گفت: دومین نمایشگاه فارس در یک نگاه از روز ۱۶ تا ۲۰ شهریور در محل ارگ کریمخانی برپا می‌شود.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

بسیج دانشجویی بسترساز ایجاد فضای آزاداندیشی در دانشگاه‌های استان فارس باشد

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس گفت: دانشجویان بسیجی در دانشگاه با تعامل سازنده با مسئولان و سایر تشکل‌های دانشجویی باید بسترساز تضارب آرا و افکار در راستای ایجاد فضای آزاداندیشی باشند.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

کیفیت تولیدات حوزه هنری ارتقاء می‌یابد

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی پیرامون روند تولیدی حوزه‌های هنری گفت: در گذشته در این زمینه مشکل داشتیم اما هم اکنون مراکز ما تبدیل به مراکز تولیدی شده‌اند حال زمان آن رسیده که به ارتقای کیفیت تولیدات بپردازیم.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

۱۵ مدرسه قرآنی در وزارتخانه دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح فعال است

مدیر دارالقرآن وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از فعالیت ۱۵ مدرسه قرآنی در این وزارتخانه خبرداد و گفت: این مدارس قرآنی در نقاط مختلف کشور مشغول آموزش و خدمت‌رسانی هستند.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

نخستین کتابخانه تخصصی شیرازشناسی افتتاح می‌شود

سومین جشنواره شیرازشناسی از ۱۴ تا ۲۴ شهریورماه در شیراز برگزار می‌شود که افتتاح نخستین کتابخانه تخصصی شیرازشناسی یکی از برنامه‌های آن است.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

۳۳ میلیون دلار کالا وارد استان فارس شد

مدیرکل گمرک استان فارس گفت: در پنج ماه گذشته ۷ هزار و ۸۴۳ تن کالا به ارزش ۳۳ میلیون و ۸۰۳ هزار دلار از طریق گمرکات فارس وارد کشور شده است.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶