۱۵ مدرسه قرآنی در وزارتخانه دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح فعال است

مدیر دارالقرآن وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از فعالیت ۱۵ مدرسه قرآنی در این وزارتخانه خبرداد و گفت: این مدارس قرآنی در نقاط مختلف کشور مشغول آموزش و خدمت‌رسانی هستند.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

نخستین کتابخانه تخصصی شیرازشناسی افتتاح می‌شود

سومین جشنواره شیرازشناسی از ۱۴ تا ۲۴ شهریورماه در شیراز برگزار می‌شود که افتتاح نخستین کتابخانه تخصصی شیرازشناسی یکی از برنامه‌های آن است.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

۳۳ میلیون دلار کالا وارد استان فارس شد

مدیرکل گمرک استان فارس گفت: در پنج ماه گذشته ۷ هزار و ۸۴۳ تن کالا به ارزش ۳۳ میلیون و ۸۰۳ هزار دلار از طریق گمرکات فارس وارد کشور شده است.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

دیپلم افتخار بلغارستان به عضو نقاش کانون فارس رسید

اعضای مراکز فرهنگی‌ هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، ۶ دیپلم افتخار نوزدهمین مسابقه و نمایشگاه بین‌المللی نقاشی «نوازاگورا» بلغارستان در سال ۲۰۱۷ را از آن خود کردند.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

مسئولان ورزشی هیچ دخالتی در انتخابات هیئت کاراته نداشته‌اند

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس با بیان اینکه مسئولان ورزشی هیچ دخالتی در انتخابات امروز هیئت کاراته این استان نداشته‌اند گفت: آنچه اتفاق افتاد بر اساس یک عدالت ورزشی صورت گرفته است.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

پروژه بازار الکترونیک در تمام استان‌ها اجرا می‌شود

مدیرعامل شرکت ملی پست با بیان اینکه پروژه بازار الکترونیک به صورت پایلوت در استان فارس در حال انجام است گفت: بعد از آن در بقیه استان‌ها اجرا می‌شود.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

سامانه یکپارچه مدیریت املاک کشور در استان فارس راه‌اندازی شد

در مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت ملی پست کشور سامانه یکپارچه مدیریت املاک کشور "سیماک"، سامانه پیک موتوری آنلاین و سامانه تجارت الکترونیک در استان فارس راه‌اندازی شد.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

گردشگری شیراز با جشنواره‌های رویدادمحور رونق می‌یابد

عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: برای رونق گردشگری شیراز باید جشنواره‌های رویداد محور در حوزه‌های مختلف ادبی و هنری در شیراز برپا شود.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

مربیانی که ۲ سال در کلاس‌های مربیگری شرکت نکنند حکم مربیگری آنها منقضی می‌شود

رئیس فدراسیون کاراته با بیان اینکه آموزش و به‌روز رسانی آموزش‌ها به‌عنوان یک اولویت در این فدراسیون دنبال می‌شود، گفت: مربیانی که ۲ سال در کلاس‌های مربیگری شرکت نکنند حکم مربیگری آنها منقضی می‌شود.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

بانوی جوان و ورزشکار شیرازی به اردوی تیم ملی دوگانه اعزام شد

ساناز پرهیزی بانوی ورزشکار شیرازی و قهرمان نخستین دوره لیگ سراسری دوگانه (دو و دوچرخه) بانوان باشگاه‌های کشور به اردوی تیم ملی اعزام شد.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

توسعه فارس با توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی محقق می‌شود

عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شیراز گفت: توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی، راهکاری مناسب برای توسعه استان فارس است.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

افزایش چشمگیر زائران غیر ایرانی در سفرهای راهیان نور

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه راهیان نور به مثابه یک فناوری برای انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل حاضر و آینده است، گفت: امروز شاهد افزایش چشمگیر حضور زائران غیر ایرانی در راهیان نور هستیم.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

سیره اهل بیت(ع) در مجامع دانشگاهی وارد شود

مسئول مرکز آموزش کوثر سپاه با تاکید بر وارد کردن سیره اهل بیت(ع) در مجامع دانشگاهی گفت: باید پاسدار اصول تغییرناپذیر "نه شرقی، نه غربی" باشیم.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

تبلیغ بدون توجه به مخاطبان تأثیر مطلوبی ندارد

مدیر علمیه حوزه علمیه خواهران استان فارس گفت: برای آنکه یک تبلیغ تأثیرگذار باشد باید مخاطب را شناخت، تبلیغ بدون توجه به مخاطبان تأثیر مطلوبی ندارد.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

شهید حججی‌ها در دفاع از ولایت ابوذر زمان هستند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله (ص) شیراز گفت: اگر بعد از رحلت پیامبر(ص) در رکاب ولایت ابوذر غفاری‌ها رشادت کردند امروز نیز محسن حججی‌ها جان خویش را نثار راه امامت و ولایت می‌کنند.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

سکوت کشورهای اسلامی در برابر کشتار مردم میانمار نتیجه دوری از قرآن است

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: امروز مسلمانان بی‌پناه را می‌کشند و خادمان حرم نیز از کشتار مسلمانان هیچ ابایی ندارند و این‌ها همگی نتیجه دوری از قرآن است.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

مدارس شبانه‌روزی تخصصی حفظ یک ساله قرآن کریم در بقاع متبرکه راه‌اندازی می‌شود

عضو شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور از راه‌اندازی مدارس شبانه‌روزی تخصصی حفظ یک ساله قرآن کریم در دو سه سال آینده در تمام نقاط کشور به ویژه بقاع متبرکه خبر داد.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

۲ نمایش استان فارس راهی رقابت جشنواره فجر شدند

بیست‌وهشتمین جشنواره تئاتر استان فارس با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد و ۲ نمایش از شهرستان‌های کازرون و قیروکارزین راهی جشنواره فجر شد.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

تمام نهادهای فرهنگی برای تثبیت پایه‌های خانواده در جامعه تلاش کنند

نماینده ولی‌فقیه در استان فارس با بیان اینکه امروز تمام دست‌های دشمن به کار افتاده که کانون گرم خانواده را در ایران اسلامی از هم بپاشد، گفت: تمام نهادهای فرهنگی ما موظفند برای تثبیت پایه‌های خانواده تلاش کنند.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

سند نوسازی بسیج دانشجویی تدوین می‌شود

مسئول سازمان بسیج دانشجویی با بیان اینکه استمرار انقلاب اسلامی مبتنی بر تربیت و کادرسازی است گفت: به دنبال تدوین سند نوسازی بسیج دانشجویی هستیم.
۲۱:۳۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۶