نشست بصیرت و روشنگری حوزه مقاومت الزهرا(س) سپاه مرند برگزار شد

خبرگزاری بسیج: نشست بصیرت و روشنگری حوزه مقاومت الزهرا(س) به مناسبت سوم خرداد در اردوگاه والفجر پیام این شهرستان برگزار شد .
۲۰:۴۶ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴
ظهر امروز با حضور فرماندار تبريز؛

نشست خبري ستاد مردمي استقبال از رئيس جمهور آذربايجان شرقي برگزار شد

نشست خبري ستاد مردمي استقبال از رئيس جمهور آذربايجان شرقي برگزار شد
خبرگزاري بسيج: ظهر امروز با حضور فرماندار تبريز نشست خبري ستاد مردمي استقبال از رئيس جمهور آذربايجان شرقي در سالن كنفرانس فرمانداري اين كلانشهر برگزار شد.
۲۰:۴۴ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح هشترود برگزار شد

خبرگزاری بسیج: امام جمعه هشترود در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح این شهرستان با اشاره با اهمیت اتحاد و وحدت بین مردم، رمز پیروزی رزمندگان در دوران دفاع مقدس به خصوص عملیات آزادسازی خرمشهر را اتحاد بین نیروهای مردمی و ارتش عنوان کرد.
۲۰:۴۲ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴

اردوی بازنشستگان و پیشکسوتان سپاه میانه برگزار شد‎

خبرگزاری بسیج: اردوی یک روزه بازنشستگان، جانبازان، رزمندگان و ایثارگران سپاه میانه با حضور بیش از 200 نفر در اردوگاه شهید ناصری این شهرستان برگزار شد.
۲۰:۴۰ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴
با گذشت دو روز؛

بيش از 75 هزار تماس با سامانه سامد انجام شده است

بيش از 75 هزار تماس با سامانه سامد انجام شده است
خبرگزاري بسيج: در نشست خبري ستاد مردمي استقبال از رئيس جمهور آذربايجان شرقي، فرماندار تبريز ادعا كرد: در دو روز گذشته 75 هزار تماس با سامانه تلفني سامد(111) انجام شده است.
۲۰:۳۸ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴
مسئول بسیج کارمندی سپاه عاشورا:

فتح خرمشهر از بزرگترین پیروزی های دوران دفاع مقدس بود

خبرگزاری بسیج: مسئول بسیج کارمندی سپاه عاشورا در نشست روشنگری اقشار مختلف هشترود با تبیین عملیات آزادسازی خرمشهر، این عملیات را از بزرگترین پیروزی های دفاع مقدس خواند.
۲۰:۳۶ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در جلفا برگزار شد

خبرگزاری بسیج: فرمانده سپاه جلفا در این صبحگاه با بیان اینکه جوانان ما باید با الگوپذیری از شهدا و ایثارگران راه آن ها را ادامه دهند گفت: جوانان ما در هت سال دفاع مقدس بدون هیچ گونه ادعایی، داوطلبانه خود را در راستای مبارزه با دشمنان این نظام آماده شهادت کردند تا ارزش ها و آرمان های این انقلاب برای همیشه پایدار بماند.
۲۰:۳۵ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴

ساختمان جدید پایگاه مسجد حضرت ولی عصر (عج) کوچه باغ در تبریز افتتاح شد

خبرگزاری بسیج: جانشین سپاه عاشورا در ایین افتتاح این پایگاه با بیان اینکه افتخار ما این است که از ابتدا در مسجد بزرگ شده و بسیجی بوده¬ایم، گفت: وحدت و یکپارچگی و امید را که از عوامل موفقیت هستند باید در مساجد توقیت شوند که کارکرد اصلی آن ها همراه نمازهای جماعت است.
۲۰:۳۴ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴
در نشست خبري ستاد مردمي استقبال از رئيس جمهور مطرح شد؛

اتفاقات بازي تراكتور سازي با نفت تهران همچنان پيگيري مي شود

اتفاقات بازي تراكتور سازي با نفت تهران همچنان پيگيري مي شود
خبرگزاري بسيج: فرماندار تبريز در نشست خبري ستاد مردمي استقبال از رئيس جمهور آذربايجان شرقي، با اشاره به حواشي آخرين بازي تراكتورسازي برابر نفت تهران، تاكيد كرد: با پايان سفر رئيس جمهور به آذربايجان شرقي اين مطالبه مردمي فراموش نشده و هماهنگونه كه وعده داده شده، پيگيري مي شود.
۲۰:۳۲ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شبستر برگزار شد

خبرگزاری بسیج: نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی در این صبحگاه با تبریک سالروز آزاد سازی خرمشهر گفت: هر اندازه که از سوم خرداد گفته شود باز کم است چراکه طبق وعده ای که خداوند در قرآن داده است در سوم خرداد جلوه ای از جلوه های نصرت الهی خود را نشان داد.
۲۰:۳۱ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴

آیین گرامیداشت روز پاسدار در مسجد جامع شهرستان میانه برگزار شد‎

خبرگزاری بسیج: آیین گرامیداشت روز پاسدار با حضور پایوران رسمی و وظیفه سپاه و صدها نفر از مردم و بسیجیان در مسجد جامع میانه برگزار شد.
۲۰:۳۰ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴

آیین گرامیداشت حماسه سوم خرداد در اسکو‎ برگزار شد

خبرگزاری بسیج: همزمان با گرامی داشت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر مراسم صبحگاه مشترک نظامی و انتظامی و با حضور بسیجیان و ایثارگران و جانبازان و خانواده شهدا و مسئولان اسکو برگزار شد
۲۰:۲۸ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴

صبحکاه مشترک نیروهای مسلح کلیبر برگزار شد

خبرگزاری بسیج: فرماندار کلیبر در این صبحگاه مشترک گفت: نباید از یاد ببریم که رزمندگان اسلام در دفاع مقدس با دست خالی جنگ را مدیریت کردند وت نها سلاحی که نیروهای نظامی و بسیجیان سلحشور در دست داشتند سلاح ایمان، اراده و تقوای الهی بود.
۲۰:۲۵ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴

از برگزیدگان مسابقه کتابخوانی بسیجیان میانه تجلیل شد

از برگزیدگان مسابقه کتابخوانی بسیجیان میانه تجلیل شد
خبرگزاری بسیج: از برگزیدگان مسابقه کتابخوانی هفته عقیدتی سیاسی میانه در آئینی به مناسبت سالروز ولادت امام حسین(ع) تجلیل شد.
۱۵:۵۳ - ۰۳ خرداد ۱۳۹۴
فرمانده سپاه بناب:

جنس و ماهیت سپاه، از جنس و ماهیت انقلاب است

جنس و ماهیت سپاه، از جنس و ماهیت انقلاب است
خبرگزاری بسیج: فرمانده سپاه بناب در جمع مردم ولایتمدار این شهرستان با بیان اینکه جنس و ماهیت سپاه، از جنس و ماهیت انقلاب است، گفت: این نهاد مولود خود انقلاب بوده و برای پاسداری از انقلاب و پیشبرد آن شکل گرفته و بر همین اساس، همه دشمنان انقلاب، دشمنان سپاه هستند.
۱۵:۵۱ - ۰۳ خرداد ۱۳۹۴

همایش سبک زندگی اسلامی در میانه برگزار شد‎

همایش سبک زندگی اسلامی در میانه برگزار شد‎
خبرگزاری بسیج: همایش سبک زندگی اسلامی با حضور بیش از یکصد نفر از اعضای حلقه های صالحین در پایگاه ام البنین(س) حوزه فاطمه الزهرا(س) در پارک مادر میانه برگزار شد‎.
۱۵:۴۸ - ۰۳ خرداد ۱۳۹۴
امام جمعه آذرشهر:

جنگ به ما آموخت روی پای خود بایستیم

جنگ به ما آموخت روی پای خود بایستیم
خبرگزاری بسیج: امام جمعه آذرشهر در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح این شهرستان به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر، با اشاره به صبر و پایداری کم نظیر رزمندگان اسلام در دفاع مقدس گفت: جنگ به ما آموخت که باید روی پای خود بایستیم و چشم به دست دشمنانمان ندوزیم.
۱۵:۳۸ - ۰۳ خرداد ۱۳۹۴
فرمانده سپاه آذرشهر:

تنها راه پیروزی تبعیت عملی از ولایت است

تنها راه پیروزی تبعیت عملی از ولایت است
خبرگزاری بسیج: فرمانده سپاه آذرشهر در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح این شهرستان به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر، با اشاره به جایگاه بی بدیل ولایت در موفقیت های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس گفت: در حال حاضر نیز اگر خواهان غلبه بر دشمنانمان هستیم باید بدانیم که تنها راه پیروزی، تبعیت عملی از ولایت است.
۱۵:۳۴ - ۰۳ خرداد ۱۳۹۴
فرمانده سپاه هريس:

حماسه خرمشهر متعلق به همه مردم ایران است

حماسه خرمشهر متعلق به همه مردم ایران است
خبرگزاری بسیج: فرمانده سپاه هریس با گرامیداشت حماسه سوم خرداد روز مقاومت و پیروزی و آزادی گفت: حماسه خرمشهر متعلق به همه مردم ایران است، آزادسازی خرمشهر یادآور حماسه ای است که مردان شجاع حماسه ساز با اتحاد و انسجام و با لبیک ندای رهبری دست به عملیات زده و توانستند با رشادت و شهادت، خرمشهر را آزاد کنند.
۱۵:۳۰ - ۰۳ خرداد ۱۳۹۴

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در میانه برگزار شد‎

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در میانه برگزار شد‎
خبرگزاری بسیج: به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، آیین صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی میانه در جوار بارگاه ملکوتی شهدای گمنام برگزار شد.
۱۵:۲۳ - ۰۳ خرداد ۱۳۹۴