مدیرعامل موسسه عاشورا:

قرارداد آزادراه مراغه – هشترود سي ماهه است

قرارداد آزادراه مراغه – هشترود سي ماهه است
مدیرعامل موسسه عاشورا با اشاره به آغاز عملیات اجرایی آزادراه مراغه – هشترود از سوي وزیر راه و شهرسازی در روز پاياني ارديبهشت امسال(سال 94)، مدت اين قرارداد را 30ماه عنوان و بيان كرد: با توجه به محدودیت های فصل کاری منطقه و انتظار اجرای به موقع طرح برای اهالی منطقه، بايد همه اراضی مسیر یکجا خریده و آزادسازی شود تا اجرای طرح به درازا نکشد.
۱۹:۳۴ - ۰۵ خرداد ۱۳۹۴
سی و امین دوره تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان؛

مرحله نخست تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان به نام «شهیدجواد یاری» نامگذاری شد

خبرگزاري بسيج: مرحله نخست سی و امین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی ایران - آذربایجان به نام «شهید جواد یاری» نامگذاری شده و یاد این قهرمان که سابقه حضور در تور دوچرخه سواری را دارد زنده نگه داشته خواهد شد.
۰۱:۱۱ - ۰۵ خرداد ۱۳۹۴
اکبر فرج الهی:

تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان نشان دهنده اقتدار نظام اسلامی است

خبرگزاری بسیج: جانشین سی و امین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی ایران – آذربایجان، گفت: تور دوچرخه سواری بین المللی آذربایجان نشان دهنده صلابت و اقتدار نظام اسلامی است.
۰۱:۰۹ - ۰۵ خرداد ۱۳۹۴

به مناسبت سالروز فتح خرمشهر رژه خودرویی و موتوری در هوراند برگزار شد

به مناسبت سالروز فتح خرمشهر رژه خودرویی و موتوری در هوراند برگزار شد
خبرگزاری بسیج: فرمانده سپاه هوراند در جمع بسیجان شرکت کننده در رژه خودرویی و موتوری با اشاره به نقش موثر سپاه و بسیج در عرصه های مختلف، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با برگزیدن سالروز ولادت امام حسین(ع) به عنوان «روز پاسدار»،‌ هم الگوی خود را انتخاب کرده‌ و هم به همگان این پیام را می‌دهد که برای دفاع از حق و پاسداری از اسلام و انقلاب اسلامی تا کجا خواهند ایستاد.
۰۰:۲۶ - ۰۵ خرداد ۱۳۹۴
فرماندار تبريز:

ادعاي اجبار مردم براي حضور در آئين استقبال رئيس جمهور مضحك است

ادعاي اجبار مردم براي حضور در آئين استقبال رئيس جمهور مضحك است
خبرگزاري بسيج: فرماندار تبريز در نشست خبري ستاد مردمي استقبال از رئيس جمهور آذربايجان شرقي، ادعاي برخي ها مبني بر اجبار مردم براي حضور در آئين استقبال رئيس جمهور، اين ادعا را مضحك خواند و گفت: مگر مي شود كسي را به زور براي آئين استقبال آورد.
۲۱:۴۰ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴

نشست بصیرتی و سیاسی در سپاه چاراویماق برگزار شد

خبرگزاری بسیج: مسئول سیاسی سپاه عاشورا در این نشست با اشاره به ایثار و جان فشانی ملت ایران در سوم خرداد و آزاد سازی خرمشهر گفت: ملت ایران اسلامی ملتی هستند که نگذاشت یک وجب از خاک خود در دست دشمن بماند.
۲۱:۲۳ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه:

حماسه فتح خرمشهر، اثبات شعار ما می توانیم بود‎

خبرگزاری بسیج: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه گفت: حماسه فتح خرمشهر ، اثبات شعار ما می توانیم به همه جهانیان بود.
۲۱:۱۹ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴
رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسکو:

اداره تبلیغات اسلامی آماده همکاری با بسیج طلاب است

خبرگزاری بسیج: رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسکو در نشستی با مسئول بسیج طلاب این شهرستان از ایجاد تعامل با بسیج طلاب خبر داد و گفت: اداره تبلیغات اسلامی آماده همکاری با بسیج طلاب است.
۲۱:۱۸ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی:

همه استانداردهای UCI در تور ایران – آذربایجان اجرایی خواهد شد

خبرگزاری بسیج: مدیر سی و امین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی نیمه حرفه ای ایران – آذربایجان، گفت: همه استاندارهای فنی و ایمنی UCI در تور نیمه حرفه ای ایران – آذربایجان آماده و اجرایی خواهد شد.
۲۱:۱۶ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در چاراویماق برگزار شد

خبرگزاری بسیج: فرمانده سپاه چاراویماق در جمع نیروهای نظامی و گردان های بیت المقدس این شهرستان حضور مقتدرانه بسیج و نیروهای نظامی را در صحنه های مختلف نشانه آمادگی یک ملت برشمرد و افزود: نیروهای نظامی ما مردمی اند و از مردم جدا نیستند و این شاخص اصلی این نیروها نسبت به نیروهای نظامی کشورهای دیگر است.
۲۱:۱۵ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴
به مناسبت سوم خرداد؛

عصر شعری در سپاه هشترود برگزار شد‎

خبرگزاری بسیج: فرمانده سپاه هشترود در این عصر شعر گفت: در سوم خردادسال61 خرمشهر قهرمان پس از 19ماه اسارت به آغوش کشور بازگشت.
۲۱:۱۴ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴
استاد حوزه و دانشگاه های تبریز:

پاسداری از ارزش ها و آرمان ها، ایثار و جهادی بزرگ است‎

خبرگزاری بسیج: استاد حوزه و دانشگاه های تبریز در همایش بصیرتی مراغه در مسجد امام رضا(ع) این شهرستان گفت: پاسداری از ارزش ها و آرمان ها، ایثار و جهادی بزرگ است.
۲۰:۴۸ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴

نشست بصیرت و روشنگری حوزه مقاومت الزهرا(س) سپاه مرند برگزار شد

خبرگزاری بسیج: نشست بصیرت و روشنگری حوزه مقاومت الزهرا(س) به مناسبت سوم خرداد در اردوگاه والفجر پیام این شهرستان برگزار شد .
۲۰:۴۶ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴
ظهر امروز با حضور فرماندار تبريز؛

نشست خبري ستاد مردمي استقبال از رئيس جمهور آذربايجان شرقي برگزار شد

نشست خبري ستاد مردمي استقبال از رئيس جمهور آذربايجان شرقي برگزار شد
خبرگزاري بسيج: ظهر امروز با حضور فرماندار تبريز نشست خبري ستاد مردمي استقبال از رئيس جمهور آذربايجان شرقي در سالن كنفرانس فرمانداري اين كلانشهر برگزار شد.
۲۰:۴۴ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح هشترود برگزار شد

خبرگزاری بسیج: امام جمعه هشترود در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح این شهرستان با اشاره با اهمیت اتحاد و وحدت بین مردم، رمز پیروزی رزمندگان در دوران دفاع مقدس به خصوص عملیات آزادسازی خرمشهر را اتحاد بین نیروهای مردمی و ارتش عنوان کرد.
۲۰:۴۲ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴

اردوی بازنشستگان و پیشکسوتان سپاه میانه برگزار شد‎

خبرگزاری بسیج: اردوی یک روزه بازنشستگان، جانبازان، رزمندگان و ایثارگران سپاه میانه با حضور بیش از 200 نفر در اردوگاه شهید ناصری این شهرستان برگزار شد.
۲۰:۴۰ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴
با گذشت دو روز؛

بيش از 75 هزار تماس با سامانه سامد انجام شده است

بيش از 75 هزار تماس با سامانه سامد انجام شده است
خبرگزاري بسيج: در نشست خبري ستاد مردمي استقبال از رئيس جمهور آذربايجان شرقي، فرماندار تبريز ادعا كرد: در دو روز گذشته 75 هزار تماس با سامانه تلفني سامد(111) انجام شده است.
۲۰:۳۸ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴
مسئول بسیج کارمندی سپاه عاشورا:

فتح خرمشهر از بزرگترین پیروزی های دوران دفاع مقدس بود

خبرگزاری بسیج: مسئول بسیج کارمندی سپاه عاشورا در نشست روشنگری اقشار مختلف هشترود با تبیین عملیات آزادسازی خرمشهر، این عملیات را از بزرگترین پیروزی های دفاع مقدس خواند.
۲۰:۳۶ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در جلفا برگزار شد

خبرگزاری بسیج: فرمانده سپاه جلفا در این صبحگاه با بیان اینکه جوانان ما باید با الگوپذیری از شهدا و ایثارگران راه آن ها را ادامه دهند گفت: جوانان ما در هت سال دفاع مقدس بدون هیچ گونه ادعایی، داوطلبانه خود را در راستای مبارزه با دشمنان این نظام آماده شهادت کردند تا ارزش ها و آرمان های این انقلاب برای همیشه پایدار بماند.
۲۰:۳۵ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴

ساختمان جدید پایگاه مسجد حضرت ولی عصر (عج) کوچه باغ در تبریز افتتاح شد

خبرگزاری بسیج: جانشین سپاه عاشورا در ایین افتتاح این پایگاه با بیان اینکه افتخار ما این است که از ابتدا در مسجد بزرگ شده و بسیجی بوده¬ایم، گفت: وحدت و یکپارچگی و امید را که از عوامل موفقیت هستند باید در مساجد توقیت شوند که کارکرد اصلی آن ها همراه نمازهای جماعت است.
۲۰:۳۴ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۴