معارفه فرمانده اردوگاه شهید باکری خرمشهر

معارفه فرمانده اردوگاه شهید باکری خرمشهر

معارفه فرمانده جدید اردوگاه شهید باکری خرمشهر با حضورجانشین اردویی سازمان بسیج، مسئول اردویی و پشتیبانی،مسئول مهندسی و فرماندهان اردوگاه های شهید حبیب الهی اهواز،شهید مسعودیان اهواز وهمچنین اردوگاه میثاق با شهدای آبادان برگزار شد.

سید علی موسوی فرمانده جدید اردوگاه شهید باکری خرمشهر در مراسم انتصاب خود به عنوان فرماندهی این پایگاه ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین به خاطر انتخاب وی برای تصدی فرماندهی  اردوگاه شهید باکری  به خبرنگار بسیج گفت: بنده این توفیق نصیبم شد تا با پشتکار بیشتر درراه توسعه همه جانبه اردوگاه  در زمینه فضاسازی ،محوطه سازی و بهینه سازی در جهت افزایش تعداد زائرین و ساخت زائر سرا های بیشتر گام بردارم.

 موسوی ادامه داد: ظرفیت اردوگاه در قالب اردهای راهیان نور دانش آموزی 5 هزار نفر است که برنامه ریزی ها و مقدمات لازم جهت پذیرایی از 14 استان در نظر گرفته شده است.

فرمانده اردوگاه شهید باکری خرمشهر اظهار داشت: درحال حاضر اردوگاه پذیرای کاروان های راهیان نور استانهای اصفهان،مازندران،گلستان،تهران وآذربایجان غربی است که این عزیزان با استقرار در این اردوگاه از مناطق عملیاتی دهلاقیه،هویزه،شلمچه و اروند و... بازدید می کنند.

وی در پایان عنوان کرد: مجموعه راهیان نورحرکت عظیم فرهنگی است که با همکاری بیشتر و ارائه راهکارها در زمینه پیشبرد اهداف به باشکوتر برگزارشدن این مراسم منجرخواهد شد.

انتهای پیام /