بازنده انتخابات سوریه، آمریکا و اسراییل بودندسردار نقدی در جمع مردم چابهار:

بازنده انتخابات سوریه، آمریکا و اسراییل بودند

سردار نقدی با اشاره به اینکه صهیونیست از ایستادگی مردم سوریه هراس دارد گفت: بازنده انتخابات سوریه،آمریکا و اسراییل بودند.

به گزارش خبرگزاری بسیج، سردار محمد رضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور در جمع مردم چابهار در مسجد آل رسول(ص) با تبریک اعیاد شعبانیه  اظهار کرد: نیمه شعبان روز وحدت همه ادیان است و در آن روز وعده داده شده که منجی عالم خواهد آمد.

وی با تاکید بر اینکه این روز، یکی از نقاط مهم و امیدوار کننده، حرکت آفرین و نشاط آور جامعه ما در بین مستضعفان جهان است افزود: باید تلاش کنیم تا زمینه ظهور مهدی موعود فراهم شود و جانمان را در رکابش فدا کنیم.

سردار نقدی بیان داشت: صهیونیست امروز از وضعیت مردم سوریه هراس دارد چرا که داوطلبانه در مقابل تروریست ها می ایستند و مبارزه می کنند.

وی با بیان این‌ که پس از مشخص شدن نتیجه انتخابات سوریه، صهیونیست‌ها احساس خطر بیشتری می‌کنند، گفت: آن‌ها آمده بودند سوریه را از بین ببرند اما نتوانستند این کار را انجام دهند؛ آمریکایی‌ها هم برای چندین بار شکست خوردند و باید سر عقل بیایند و بفهمند که در میان ملت‌های منطقه، جایگاهی ندارند و بازنده این انتخابات فقط آمریکا و اسراییل بودند.

سردار نقدی بعد از این همایش در جمع دانشجویان دانشگاه علوم دریایی نیز به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی سپاه سلمان

انتهای پیام /