وابستگی مجامع بین المللی به صهیونیسم با سکوت در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی مشخص شدنقوی حسینی:

وابستگی مجامع بین المللی به صهیونیسم با سکوت در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی مشخص شد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: با شروع این جنایات و انتقال اخبار کشتار کودکان بی گناه و مردان وزنان غیرنظامی توسط رسانه ها، انتظاراز مجامع بین المللی این بود که تمام توان خود را برای متوقف کردن این اقدامات انجام دهند، اما شاهد هیچ اقدام عملی از سوی آنها نیستیم.

سید حسین نقوی حسینی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج در خصوص تحولات اخیر در سرزمین های اشغالی و حملات رژیم صهیونیستی به مردم بی گناه غزه اظهار کرد: اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی و تجاوزگری های آنها به فلسطین و غزه در ادامه سیاست های توسعه طلبانه آنها برای تسلط بر منطقه است.

وی با اشاره به حمایت های برخی کشورهای عربی، آمریکا و صهیونیسم جهانی از گروه تروریستی داعش افزود: با بوجود آمدن و فعالیت های گروه تروریستی داعش با توطئه مشترک آمریکا، صهیونیست ها و برخی کشورهای عربی، رژیم صهیونیستی احساس کرد که در حال حاضر یک چتر امنیتی برایشان بوجود آمده و از این فرصت برای حملات خود استفاده کردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه سکوت مجامع بین المللی نشان دهنده وابستگی آنها به صهیونیسم است، خاطر نشان کرد: با شروع این جنایات و انتقال اخبار کشتار کودکان بی گناه و مردان وزنان غیرنظامی توسط رسانه ها، از مجامع بین المللی همچون شورای امنیت و سازمان ملل متحد و اتحادیه کشورهای اسلامی انتظار این بود که تمام توان خود را برای متوقف کردن این اقدامات انجام دهند، اما شاهد هیچ اقدام عملی از سوی آنها نیستیم.

نقوی در ادامه تصریح کرد: در شرایطی که هیچ گونه اقدام مفیدی از طرف مجامع بین المللی در رابطه با این جنایات رخ نداده و شاهد سکوت آنها هستیم برخی زبان به دفاع از تجاوز رژیم صهیونیستی باز کرده و از آن حمایت می کنند.

وی پیروزی نهایی را برای مردم مقاوم فلسطین دانست و عنوان کرد: سابقه جنگ های 33 روزه، 22 روزه و 8 روزه نشان دهنده این است که در این دور از تجاوزات نیز با مقاومت مردم غزه و پاسخ های دندان شکن نیروهای مقاومت که شاهد پیشرفت هایی هم در زمینه تسلیحاتی هستیم، پیروزی نهایی از آن مردم مظلوم فلسطین خواهد بود.

انتهای پیام /