برپایی نمایشگاه دفاع مقدس گردان حضرت ولی عصر(عج)در ساوه
گزارش تصویری:
به مناسبت گرامیداشت چهلمین سال دفاع مقدس گردان پیاده حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف تیپ مردم پایه روح الله ادوات و تسلیحات خاص یک گردان پیاده و پوسترهای مزین به تصاویر شهدا را به معرض نمایش گذاشتند.
روضه به رسم ادب در ساوه:
به مناسبت گرامیداشت چهلمین سال دفاع مقدس برنامه هر منزل شهید یک حسینیه به یاد شهید معظم سید محمدعلی سبط احمدی با حضور والدین گرامی شهید و اجرای برنامه های معنوی مداحی کربلایی مرتضی بهاری و سخنرانی همسنگر شهدا حاج احمد جمالی برگزار گردید.
اعزام خواهران بسیجی ساوجی جهت حضور در مراسم معنوی شبهای پر ستاره 
حاج حسین یکتا
گزارش تصویری:
حوزه مقاومت بسیج حضرت خدیجه سلام الله علیها ساوه درگرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس تعدادی از خواهران بسیجی حلقات صالحین و اعضای پایگاه مقاومت رضوان26و27 در مراسم معنوی شب های پر ستاره حاج حسین یکتار در بهشت زهرای تهران شرکت نمودند.
میقات صالحین خواهران بسیجی در نماز جمعه عبادی سیاسی شهرستان ساوه
گزارش تصویری:
در گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس برنامه میقات صالحین در نماز جمعه عبادی سیاسی شهرستان ساوه توسط خواهران بسیجی حوزه مقاومت بسیج حضرت زهرا سلام الله علیها اجرا گردید.
برگزاری یآدواره معراج عشق شهدای ساوه و سردار شهید دلها حاج قاسم سلیمانی
گزارش تصویری:
هفته دفاع مقدس بهانه ایست،رنگ و لعابی است بردیوار زنگار گرفته ی دل و زلال آبی است درون کوچه سینه،تا یادی از کسانی بکنیم و آبی به بزنیم،مقصود شهدا هستند که در قهقهه مستانشان عند ربهم یورزقون اند و همواره در زلال نفس هامان اشتیاقشان موج می زند،مقصود شهادت است،این هنر مردان خدا و آمال پاکباختگاان عشق.
یادواره شهدای ساوه با نام معراج عشق و بزرگداشت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی در ساوه
گزارش تصویری:
هفته دفاع مقدس بهانه ایست،رنگ و لعاب است بر دیوار زنگار گرفته ی دل و زلال آبی است درون کوچه ی سینه،تا یادی از کسانی کنیم و آبی به راه بزنم،مقصود شهدا هستند که در قهقهه مستانشان عمو ربهم یرزقون اند و همواره در زلال نفس هامان اشتیاقشان موج می زند،مقصود شهادت است،این هنر مردان و آمال مالباختگان عشق.
دفاع مقدس به ملت ایران اعتماد به نفس اقتدار و شجاعت بخشید/ دشمن به دنبال اعتبار زدایی مولفه های قدرت نظام اسلامی است
فرمانده سپاه ساوه در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه گفت:
سرهنگ دستجانی گفت:دفاع مقدس نجات اسلام بود و در همه ی دوران انقلاب اولویت لبیک به ندای ولایت و دفاع از اسلام است.وجود انگیزه های الهی بر ذهن های رزمنده مستولی بود و کسی برای مادیات پست دنیا در جبهه هاحضور نیافت.
توزیع۶۵۰بسته کمک مومنانه به نیت هر بسته هدیه یک شهید بین نیازمندان
فرمانده سپاه ساوه عنوان کرد:
سرهنگ دستجانی گفت:تعداد ۶۵۰ بسته کمک مومنانه به تعداد شهدای شهرستان ساوه با شعارهر بسته هدیه یک شهید بین نیازمندان منطقه شهرستان به ارزش دویست میلیون تومان توزیع گردید.
آبروی محله افتخار کوچه ها و گلباران مزار شهدا در امامزاده سید علی اصغر ساوه
گزارش تصویری:
در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس قبل از مراسم گلباران مزار شهدا برنامه آبروی محله افتخار کوچها در محله شهید ثلاث با تلاوت کلام الله مجید،سخنرانی و مداحی و با حضور مردم ولایی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار گردید.
شهدا به ما درس مثال زدنی صبر و ایستادگی دادند
فرمانده سپاه ساوه در دیدار با جمعی ازخانواده معظم شهدا:
سرهنگ دستجانی گفت:شهدا به ما درس ايستادگي و مقاومت دادند و صبر و استقامت آنها مثال زدنی است .
قبلی۷بعدی