سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۶۵۵۴۸۰
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۵- ۱۹: ۱۱
فرمانده بسیج کارگری :
فرمانده بسیج کارگری استان کرمان ، گفت : آمریکا در سناریوی تحریم اقتصادی سعی دارد ملت ایران را بر سر دوراهی قرار دهد که ایران یا تسلیم خواسته های او شود

به گزارش خبرگزاری بسیج در کرمان،حسین باقری  فرمانده بسیج کارگری  در خصوص شعار سال و مطالبات کارگری در سال جدید گفت : منویات رهبر انقلاب در مشهد مقدس به منزله نقشه راه عملی برای دولت مردان و مردم بود .

وی در خصوص انتخاب شعار اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل توسط رهبر انقلاب تصریح کرد : مقام معظم رهبری علت اصلی انتخاب این شعار را، دروغین بودن دو راهی تحمل فشار یا تسلیم و تشریح  این سناریو و نیز ارائه انتی تز در برابر سناریو ی دشمن ، اقتصاد مقاومتی دانستند و نهایتا راهکار عملی و اساسی جهت تحقق این امر ارائه دادند.

باقری ادامه داد : رهبر انقلاب بسیار هوشمندانه به گزارشات پایانی دولت نیز خط دهی کردند و به صراحت اعلام کردند که دولت در پایان سال به مردم گزارش دهد که به طور مثال چه تعداد کارخانه تعطیل شده را راه اندازی کرده است تا مردم در جریان خدمات دولت در این زمینه قرار گیرند .

حسین باقری اذعان کرد : مقام معظم رهبری در آغازین روز سال چند دلیل قاطع را درباره انتخاب شعار سال برای مردم و مسئولین بیان کردند ؛اولین دلیل؛ تبدیل اقتصاد مقاومتی به گفتمان انقلابی ، خنثی نمودن حربه تحریم اقتصادی در اولویت های فشار آمریکا بر علیه ایران ،  عدم کفایت اقدامات عملی دولت فعلی در خصوص اقتصاد مقاومتی و انجام کارهای مقدماتی در سه سال فعالیت دولت در حد بخشنامه بودن .

فرمانده بسیج کارگری استان کرمان ، گفت : آمریکا در سناریوی تحریم اقتصادی سعی دارد ملت ایران را بر سر دوراهی قرار دهد که ایران یا تسلیم خواسته های او شود و یا تمام فشار هایی را که آمریکا می آورد تحمل کند ، این سنا ریو دروغین است به چند دلیل ؛در ابتدا اینکه سابقه آمریکا همیشه بر بد عهدی استوار بوده است حتی در برجامی که خودشان آن را پذیرفتند به تعهداتشان عمل نکرده اند و برخی خطوط قرمز نظام در برجام زیر پا گذاشته شده ، که رهبر انقلاب هم فرمودند که وزیر امور خارجه به بنده گفته است که نتوانستیم بعضی از خطوط قرمز را حفظ کنیم .

وی ادامه داد : خواسته اصلی آمریکا از ملت ایران این است که از جمهوری اسلامی دست بردارند و جز نام از آن چیزی باقی نماند و هویت انقلابی ایران مستحیل شود  و البته این امر طی یک پروسه تدریجی می باشد و علت اصلی دشمنی آمریکا با ایران و در صدد برآمدن برای تغیرات در نظام آن الگو پذیری کشور های حاشیه ایران است از انقلاب اسلامی و روحیه مقاومت در بین مردم کشو رهای حاشیه برای مبارزه با استکبار و استعمار است .

باقری افزود :کسانی که در داخل بر طبل دو ستی با آمریکا می کوبند وا و را کد خدای جهان دانسته و اصل تلاش خود را بر راضی نگه داشتن او می کنند نمی دانند که ملت ایران سنگر های آمریکا را در قبل از اتنقلاب یکی بعد از دیگری تخریب کرده اند .

وی به سنگر های آمریکا اشاره کرد و گفت : اولین سنگر دست نشانده آمریکا همان رژیم طاغوت بود دومین سنگر هراس از قدرت آمریکا  و سومین آن خود باختگی ملت بود و اینکه ما توانایی ساخت فلان وسیله را نداریم اما روحیه ما می توانیم جای آن را گرفت و آخرین سنگر جدایی دین از سیاست بود که شهید مدرس این سنگر را نیز تخریب کرد و با این جمله که سیاست ما عین دیانت ماست ودیانت ما عین سیاستمان  عملا پای نفوذ را قطع کرد .

باقری افزود : رهبر انقلاب آنتی تز مقابله با فشار های امریکا را در عمل و اجرای اقتصاد مقاومتی دانسته است ،شناسایی و تمرکز بر فعالیت ها و زنجیره های مزیت دار اقتصادی ،احیاء تولید ملی ،خود داری از خریدهای خارجی ،مدیریت منابع آزاد شده از تحریم ها ،دانش بنیان شدن بخش های مهم اقتصادی ، بهره برداری از بخش هایی که قبلا در آنها سرمایه گذاری شده است مانند پتروشیمی ،مشروط شدن همه معاملات خارجی به انتقال فناوری به داخل ایران ،مبارزه جدی با فساد ، ویژه خواری و قاچاق بدور از جنجال های رسانه ای ، افزایش بهره وری انرژی ، نگاه ویژه و حمایتی به صنایع متوسط وکوچک که ۱۰ راه کار مهمی است که باعث تقویت توان داخلی از نظر اقتصادی می شود .

وی در پایان خاطر نشان کرد : ۱۰ راهکار فوق را که رهبر انقلاب همچون شاه کلیدی برای رفع مشکلات کشور بیان کرده اند اگر اجرا شوند دیگر نیازی نیست که برای جلوگیری از تحریم های آمریکا خطوط قرمز را زیر پا بگذاریم لذا مهمترین وظیفه اصحاب رسانه مطالبه ۱۰ راهکار اقتصاد مقاومتی از مسئولین است تا در پایان سال تعداد کارگران بیکار به صفر و واحد های تولیدی به بالای ۱۰۰ درصد برسد .

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar