سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۶۵۷۰۶۹
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۵- ۳۲: ۱۷
نماینده شهرداران کشور:
خبرگزاری بسیج: نماینده شهرداران کشور در بازدید از طرح های فناوری مناطق شهرداری تبریز، با تاکید به اینکه باید در حوزه عمل، پشتوانه‌ علمی برنامه‌ شهرداری ها‌ بارز باشد، گفت: اجرای برنامه های هوشمندسازی و حرکت به سمت فناوری های جدید، از ضرورت های مهم تحقق اقتصاد مقاومتی در مجموعه شهرداری ها است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در آذربایجان شرقی، صادق نجفی با اشاره به پشتوانه های تخصصی و کارشناسی برنامه و بودجه سال 95 تبریز، افزود: حرکت دقیق در مسیر برنامه، موجب خواهد شد پشتوانه های علمی برنامه، در مقام عمل نمود داشته باشد.

وی یادآوری کرد: شهرداری تبریز در سه سال گذشته، اصل همگرایی و همدلی با دستگاه های مختلف اجرایی را مد نظر قرار داده و در افق پیش رو نیز، همین اصل را به خصوص در ارتباط با مراکز علمی و دانشگاهی قوت خواهد بخشید.

شهردار تبریز با بیان این که بهره گیری از فناوری های جدید، از اصول 10 گانه مورد تاکید رهبر فرزانه انقلاب در خصوص اقتصاد مقاومتی است، خاطرنشان کرد: با در نظر داشتن تحولات محتوایی شهرداری ها در یک دهه اخیر، این اصل مهم باید در اجرای برنامه های کلی اداره شهر بارز باشد.

وی اظهار داشت: شهرداری ها در حوزه های مختلف از جمله عمران، شهرسازی، خدمات و آمار، به طور مداوم و بی واسطه با شهروندان ارتباط دارند که این حجم از خدمتگزاری نمی تواند با رویکردهای سنتی به مرز شکوفایی برسد.

نجفی در شورای سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور، بیان داشت: بها دادن به ایده ها و یافته های علمی، تقویت همکاری ها با بخش های دانشگاهی و موسسات علمی و استفاده از مزیت های کارشناسی در بدنه شهرداری ها در این راستا ضروری بوده و حوزه های علم و عمل را در مجموعه مدیریت شهری، به هم نزدیک تر می کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar