سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۸۹۸۴۷۰۲
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶- ۵۱: ۲۱
رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان هندیجان گفت:درراستای ترویج فرهنگ آشنایی با غذاهای سنتی وصنایع دستی بانوان روستایی به همین منظور درایام الله مبارک دهه فجر باشرکت ۵۰۰نفر از بانوان روستای حسین آبادهندیجان مراسم جشنواره غذاهای محلی بیش از ۲۰۰غذای متنوع شامل قلیه ماهی ،شیرینی جات سنتی وحدود۱۵۰آثارصنایع دستی باهمکاری شرکت های تعاونی روستایی زنان ودامداران همراه باایستگاه نقاشی باحضور جمعی از مسئولان محلی ،اهالی ودانش آموزان روستا وشورای اسلامی ودهیاری روستای حسین آباد در مدرسه سه کلاسه مسلم ابن عوسجه(ع)این روستابرگزار ودرپایان به بانوان شرکت کننده دراین جشنوارهدایایی اهداءشد‌.
امید سواری پیش ازظهردوشنبه در گفت وگوباخبرنگارخبرگزاری بسیج در هندیجان اظهارکرد:اهمیت به ترویج محصولات غذایی روستایی وصنایع دستی سنتی از عمده اهداف اصلی اداره تعاونی روستایی درشهرستان است که در ایام دهه فجر درقالب جشن کارها درمعرض دید عموم قرار گرفته است.
 
وی افزود:زنان روستایی از دیر باز در کارهای آثار سنتی نقش تاثیرگذاری در معیشت ورونق اقتصاد منطقه هندیجان وروستاها داشته اند .
 
وی بابیان توجه به ابتکارات متنوع بانوان روستایی گفت:بانوان روستایی در ساماندهی شدن درتعاونی های روستایی همواره توانستندآثارخودرا بهتر معرفی نمایند وبایستی بافرهنگ سازی این آثار بیشتر از قبل در جامعه معرفی بشوند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: