سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره): در این ماه فرق داشته باشیم با سایر ماهها و دنبال این باشیم که ان شاء اللَّه «لیلة القدر» را دریابیم، برکات «لیلة القدر» را که قرآن در آن نازل شده است، همه سعادت عالَم در آن شب نازل شده است و از این جهت، از همه شبهاى عالَم بالاتر است.صحیفه امام، ج‏13، ص: 36      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۳۷۷۸۶
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸- ۳۳: ۱۸
کارشناس پیشگیری ازتخلفات دینی و اخلاقی:
تقویت ایمان و تقوا و نظارت همگانی و مستمر یکی از راه‌های موثردر پیشگیری از تخلفات و مفاسد است.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ کارشناس  پیشگیری ازتخلفات دینی و اخلاقی در جمع کارکنان ناحیه مقاومت بسیج سپاه  سامان گفت: پيشگيري از وقوع جرایم و تخلفات  دینی و اخلاقی ،روشي بسيار کم هزينه درجهت دهي به افراد و کاهش بروز آسيب هاي اجتماعي است.

وی با اشاره به اينکه توانمندسازي فرهنگي از مراحل اوليه پيشگيري به شمار مي آيد، گفت: آموزش مهارت هاي زندگي که درفرهنگ اسلامي و سيره امامان معصوم (علیهم السلام) برآن تاکيد شده است مي تواند راهکاري براي پيشگيري از تخلفات وآسيب هاي اجتماعي باشد زیرافرهنگ اسلام با هدف بهبود کيفيت زندگي وبرخورداري از زندگي سالم بدور از آسيب ها ونابهنجاري هاي اجتماعي براي خانواده ها تدوين شده است.

این کارشناس نظارتی در ادامه خاطر نشان کرد: تقویت ایمان و تقوا و نظارت همگانی و مستمر یکی از راه‌های موثردر پیشگیری از تخلفات و مفاسد است.

وی بر وحدت رویه و عدالت در برخورد با متخلفان، جلوگیری از سخت‌گیری‌ها و سهل گیری های ناموزون و ناعادلانه در برخورد با جرایم و جلوگیری از تبعیض تاکید کرد و  گفت: رصد دائمی و مراقبت درونی هر مجموعه از عملکرد خود، راهکار پیشگیری از این آسیب هاست.


وی در پایان با بیان اینکه انسان مومن باید در مسیر حق و برای رسیدن به هدف حق گام بردارد از کلیه کارکنان خواست تا مسیر حرکت خود را برای رضای خدا و راه حق تعیین کنند چون نتیجه گام برداشتن در مسیر حق و رضای خدا هر چه باشد خیر و پیروزی است.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar