سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره): در این ماه فرق داشته باشیم با سایر ماهها و دنبال این باشیم که ان شاء اللَّه «لیلة القدر» را دریابیم، برکات «لیلة القدر» را که قرآن در آن نازل شده است، همه سعادت عالَم در آن شب نازل شده است و از این جهت، از همه شبهاى عالَم بالاتر است.صحیفه امام، ج‏13، ص: 36      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۴۰۳۷۱
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸- ۲۳: ۰۹
معاون توسعه روستایی و محرومیت زدایی رئیس جمهور:
معاون توسعه روستایی و محرومیت زدایی رئیس جمهور گفت: اردبیل و بالتبع شهرستان پارس‌آباد به قطب کشاورزی کشور تبدیل شده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، محمد امید در گجمع خبرنگاران گفت: شهرستان پارس آباد مغان قلب تپنده قطب کشاورزی کشور محسوب می‌شود.

معاون توسعه روستایی و محرومیت زدایی رئیس جمهور گفت: شهرستان پارس آباد مغان قلب تپنده قطب کشاورزی کشور محسوب می شود و این شهرستان در سالیان اخیر نیز زیرساخت های بسیار عظیمی در حوزه آب و خاک را در خود جای داده است.

امیدپارس آباد را قلب تپنده قطب کشاورزی کشور دانست و اظهار کرد: شهرستان پارس آباد مناطق استثنایی کشور می باشد در سالیان اخیر نیز زیرساخت های بسیار عظیمی در حوزه آب و خاک را در خود جای داده است.

وی نقش مدیریت را در حوزه کشاورزی شهرستان پارس آباد بسیار برجسته عنوان کرد و افزود: در کنار زیرساخت های عظیمی که در سال های گذشته در منطقه مغان و به ویژه شهرستان پارس آباد به وجود آمده است نقش مدیریت بسیار برجسته و فوق العاده است.

امید تصریح کرد: تبدیل شدن منطقه مقام به قطب کشاورزی نتیجه هماهنگی های مسئولان استانی و شهرستانی استان اردبیل و شهرستان پارس آباد می باشد.

معاون توسعه روستایی و محرومیت زدایی رئیس جمهور ضمن اشاره به اهمیت کشاورزی بیان کرد: کشاورزی به عنوان موتور محرک رشد و توسعه اقتصادی در ساختار شهری و روستایی ‌است که با حمایت از کشاورزان و زیرساخت های عظیم کشاورزی که به ویژه در این منطقه قرار گرفته است می‌توانیم به اهداف بزرگی دست یابیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar