سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۶۰۸۲۱
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۸- ۰۵: ۱۲
سردار رزمجو در جلسه هیئت اندیشه ورزان سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر گفت: هئیت اندیشه ورز دنبال اهدافی است که به صورت بلند مدت میتواند به حضور مؤثر سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر کمک کند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج، جلسه هیئت اندیشه ورزان سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر برگزار شد. در این جلسه سردار رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: هیئت اندیشه ورز در راهبرد و استراتژی بسیار مؤثر است. هیئت اندیشه ورز دنبال علوم و فنون روز است .
 
سردار رزمجو ادامه داد: هئیت اندیشه ورز دنبال اهدافی است بلند مدت که میتواند به حضور مؤثر سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر در بیمارستان صحرایی  و حضور در مناطق کم برخوردار استان بوشهر کمک کند.
 
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان فراگیر شدن روحیه جهادی در جامعه پزشکان گفت: هیئت اندیشه ورز باید دنبال راهکاری باشد که این روحیه را افزایش دهد.

در ادامه دکتر کشمیری ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر بیان کرد: یکی از برنامه‌های مهم، ساماندهی و کمک به مردم نیازمند و حمایت جدی پزشکی از مردم مناطق کم برخوردار است.
 
دکتر کشمیری با بیان آماده بودن تیم های بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر افزود: تیم‌های بسیج پزشکی آماده هستند در اتفاقات و بروز حوادث  هم استانی های خود را یاری کنند.
 
دکتر فولادوند ریاست سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر اظهار داشت: بسیج یک فلسفه در همه ابعاد دارد. اهداف و برنامه‌های دارد، یکی از وظایف ما این است که مکمل سایر سازمان‌ها برای ارایه خدمات باشیم. عمده کار بسیج جامعه پزشکی طرح شهید رهنمون است و راه اندازی بیمارستان‌های صحرایی است.
 
دکتر فولادوند ادامه داد: کار جدیدی که توسط سازمان بسیج جامعه پزشکی در حال اجرا است اعزام تیم‌های درمانی به روستا‌های تحت پوشش و کم برخوردار جهت ارائه خدمات پزشکی و مشاوره‌ای است. یکی دیگر از اهداف بسیج سلامت جذب نیرو‌های جدید است.

گفتنی است در پایان جلسه نیز با رای گیری از اعضای شورای اندیشه ورز، جناب آقای دکتر زارعی به عنوان رئیس شورای اندیشه ورز سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر انتخاب شدند.
 
پایان خبر/
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar