سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۹۷۸۰۰
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۸- ۳۳: ۱۱
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل:
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: گروه‌های جهادی همواره در خط مقدم خدمت‌رسانی به مردم و محرومان قرار دارند و به عنوان بازوی توانمند سازمان بسیج سازندگی مطرح شده‌اند.

گروه‌های جهادی همواره در خط مقدم خدمت‌رسانی به مردم قرار دارند

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، سرهنگ علی پیرجاهد شامگاه روز گذشته در نشست با اعضای گروه‌های جهادی دانشگاه پیام نور اردبیل اظهار داشت: گروه‌های جهادی موتور محرک عرصه‌های خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی هستند و هم‌اکنون در سطح جامعه مردم از قشرهای مختلف در گروه‌های جهادی عضویت یافته و برای رفع محرومیت تلاش می‌کنند.

وی با بیان اینکه دانشجویان باید رزمندگان و ایثارگران را الگوی خود قرار دهند افزود: امروز دانشجویان جهادی با الگوگیری از روحیه جهادی رزمندگان دوران دفاع مقدس در جنگ تمام عیار اقتصادی برای محرومیت‌زدایی و خدمت‌رسانی به مردم تلاش می‌کنند.

پیرجاهد با تاکید بر اینکه گروه‌های جهادی همواره در خط مقدم خدمت‌رسانی به مردم قرار دارند تصریح کرد: گروه‌های جهادی همواره در خط مقدم خدمت‌رسانی به مردم و محرومان قرار دارند و به عنوان بازوی توانمند سازمان بسیج سازندگی مطرح شده‌اند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل ضمن قدردانی از فعالیت‌های گروه‌های جهادی دانشجویی بیان کرد: گروه‌های جهادی دانشجویی سطح استان اردبیل اقدامات و فعالیت‌های مهم و ارزشمندی در عرصه‌های مختلف انجام می‌دهند که آثار بسیار ارزشمندی نیز برای مردم استان داشته است.

وی پشتیبانی و حمایت از گروه‌های جهادی را اولویت سازمان بسیج سازندگی دانست و اظهار کرد: گروه‌های جهادی به همت جوانان مومن و انقلابی و در جهت جلب رضایت خداوند و در راستای خدمت رسانی به مردم و با لبیک به مقام معظم رهبری ایجاد می‌شود که پشتیبانی و حمایت از گروه‌های جهادی از اولویت‌های اساسی سازمان بسیج سازندگی است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar