سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۹۸۳۱۱
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۸- ۱۵: ۱۰
فرمانده سپاه ناحیه عشایری استان اردبیل:
فرمانده سپاه ناحیه عشایری استان اردبیل گفت: با توجه به اینکه در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تاکید ویژه‌ای به نقش جوانان و نوجوانان شده است گام دوم انقلاب اسلامی در حلقات صالحین تبیین ‌می‌شود.

گام دوم انقلاب اسلامی در حلقات صالحین تبیین ‌می‌شود

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، سرهنگ پاسدار حسین حسین‌زاده در بازدید از حلقات صالحین بخش بران اظهار داشت: محور مهم و اساسی گام دوم انقلاب اسلامی جوانان و نوجوانان هستند و در بحث تحقق گام دوم انقلاب اسلامی جوانان نقش ویژه و بسرایی ایفا می‌کنند و گام دوم انقلاب اسلامی با همت و تلاش جوانان انقلابی تحقق می‌یابد.

وی با اشاره به محورهای اصلی بیانیه گام دوم انقلاب افزود: علم و پژوهش، معنویت و اخلاق، اقتصاد، عدالت و مبارزه با فساد، استقلال و آزادی، عزّت ملّی، روابط خارجی، مرزبندی با دشمن و سبک زندگی از محورهای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است که جوانان و نوجوانان با روحیه مضاعف برای ساختن جامعه‌ای انقلابی و اسلامی به این محورها ورود می‌کنند.

حسین‌زاده با بیان اینکه گام دوم انقلاب اسلامی در حلقات صالحین تبیین ‌می‌شود تصریح کرد: با توجه به اینکه در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تاکید ویژه‌ای به نقش جوانان و نوجوانان شده است گام دوم انقلاب اسلامی در حلقات صالحین تبیین ‌می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری استان اردبیل با تاکید بر تربیت جوانان انقلابی و ارزشی بیان کرد: در بحث اخلاق و معنویت که به عنوان یکی از محورهای اصلی گام دوم انقلاب اسلامی مطرح است با اجرای طرح شجره طیبه صالحین و طرح شهید بهنام محمدی در تلاش هستیم جوانان انقلابی و ارزشی تربیت کنیم.

وی تمدن‌سازی را از مهم‌ترین و بارزترین رسالت‌ جوانان و نوجوانان انقلابی دانست و اظهار کرد: انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور تمدن اسلامی است که تمدن‌سازی نیز از شاخص‌ترین رسالت‌ها و نقش‌های جوانان و نوجوانان انقلابی به شمارمی‌رود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: