نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان کرمانشاه از مجموعه سپاه حضرت نبی اکرم (ص) برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی قدر دانی کرد .
کد خبر: ۹۱۹۸۶۷۱
|
۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه :  آیت الله مصطفی علمادر همایش تجلیل و تکریم از دست اندرکاران و خادمین اربعین حسینی اظهار داشت: خادمی امام حسین(ع) از هزاران پادشاهی و سلطنت بالاتر است.

وی بیان داشت: مجموعه سپاه زحمات فوق‌العاده‌ای  در ایام اربعین کشیدند و اسباب کار ر ا فراهم کردند که جای تشکر و قدردانی دارد.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با بیان اینکه اجر و مزد خادمین اربعین را خود سیدالشهدا(ع) می‌دهد، تصریح کرد: امیدواریم تا نفس آخر در خانه سیدالشهدا باشیم، خانه ای که کسی ضرر نکرده و نمی کند چرا که هر چه هست سود است.

وی عنوان کرد: خداوند متعال در قرآن کریم ۲ شخصیت را الگوی تمام عیار و همیشگی تا قیامت قرار داده که یکی حضرت ابراهیم(ع) و دیگری پیامبر اکرم(ص) است.

آیت الله علما با اشاره به اینکه امام حسین(ع) عصاره ای از قرآن کریم است، ادامه داد: اگر سیدالشهدا(ع) نبود دین، اسلام و قرآن ناقص بود و امروز شاهد آن هستیم پس از گذشت ۱۴۰۰ سال شور حسینی موج می زند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با بیان اینکه امام خمینی(ره) به حضرت امام حسین(ع) اقتدا کرد و این عظمت را آفرید، افزود: امام راحل درس سیاست نخوانده بود، دانشگاه سیاست نرفته بود تنها آن چیزی که از بطن اسلام استباط کردند همان را اجرا کرد.

آیت الله علما گفت: امام راحل لحظه ای خود را از امام حسین(ع) جدا ندید و نتیجه این ارتباط این شد که امروز همه دنیا در مقابل عظمت امام خمینی(ره) زانو می زنند.

وی با اشاره به اربعین حسینی خاطر نشان کرد: اگر همه روسای جمهور دنیا جمع شوند نمی توانند جمعیتی مانند اربعین حسینی جمع کنند و تدارکاتی به همین اندازه داشته باشند.

نمانیده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به بازگشایی مرز خسروی نیز بیان داشت: برای این بازگشایی زحمات زیادی کشیده شد و کارهای زیادی انجام شد که جای تشکر دارد.

ارسال نظرات