سرهنگ حاتمی گفت: این جشنواره جز برنامه‌های محوری اشراف فرماندهی معظم کل قوا است که همه ساله با هدف معرفی الگوهای برتر و موفق تر نیروهای مسلح در همه نیروها و رده ها برگزار می‌شود.
کد خبر: ۹۱۹۸۹۴۱
|
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵

 به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج، سرهنگ پاسدار ایرج حاتمی دبیر اشراف کلی سازمان بسیج مستضعفین خبر داد: چهارمین جشنواره سراسری مالک اشتر بسیج، صبح دوشنبه 25 آذر ماه 98  ساعت 8 در مجتمع 5 آذر سازمان بسیج با حضور سردار سلیمانی و سایر فرماندهان برگزار خواهد شد.
وی در ادامه افزود: مهمانان و مدعوین چهارمین جشنواره سراسری مالک اشتر بسیج، مسئولین و معاونین ستاد کل نیروهای مسلح، مسئولین و معاونین فرماندهی کل سپاه، فرماندهان سپاه‌های استانی و منتخبین، ائمه جمعه برخی از رده‌ها و استان‌ها ، نمایندگان ولی فقیه برخی از استان‌ها و فرماندهان و مسئولینی که در سلسله مراتب بسیج به عنوان منتخب بسیج محسوب می‌شوند، حضور خواهند  داشت.

سرهنگ حاتمی با اشاره به  جشنواره مالک اشتر بسیج اظهار کرد: جشنواره مالک اشتر به طور کلی به منظور معرفی الگوهای برتر و موفق در سطح نیروهای مسلح از طریق اشراف فرماندهی کل معظم قوا مطرح شده است. این جشنواره جز برنامه‌های محوری اشراف فرماندهی معظم کل قوا است که همه ساله با هدف معرفی الگوهای برتر و موفق تر نیروهای مسلح در همه نیروها و رده ها هر ساله برگزار خواهد شد . این جشنواره در بسیج تحت عنوان جشنواره مالک اشتر بسیج مطرح شده  و در آن از بهترین و موفق ترین رده ها، فرماندهان و مدیران بسیج تجلیل به عمل خواهد آمد.
دبیر اشراف کلی سازمان بسیج مستضعفین به بیان محورهای اصلی جشنواره سراسری مالک اشتر بسیج پرداخت و تصریح کرد: محورهای سخنرانی چهارمین جشنواره مالک اشتر بسیج، پیرامون فضای بسیج، موضوعات جشنواره مالک اشتر، نقش اشراف در پیشبرد ماموریت ها و اهداف بسیج خواهد بود.به صورت مختصرتر این جشنواره حول محورهای اشراف، جشنواره منتخبین برجستگان و الگو بودن حرکت بسیج در عرصه و اجتماع برگزار خواهد شد.
سرهنگ حاتمی ادامه داد: چهارمین جشنواره سراسری مالک اشتر بسیج به نوعی مرحله پایانی 534 جشنواره‌ای است که 502 تا از آن‌ها در سطح نواحی (شهرستان‌ها) و 32 جشنواره تا کنون در سطح استان برگزار شده است.

 

 

ارسال نظرات
آخرین اخبار