محمد خالوئی
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه شاهین شهر در جمع خواهران بسیجی بخش میمه:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر و میمه گفت: فرماندهان پایگاه‌های بسیج نسبت به بصیرت بسیجیان پایگاه‌های خود حساس باشند، زیرا بصیرت راهگشا در حواث و اتفاقات است.
کد خبر: ۹۱۹۹۴۱۵
|
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهین شهر، حجت الاسلام احمدی در جمع شورای حوزه و فرماندهان پایگاه‌های بسیج حوزه حضرت مریم (س) بخش میمه با تاکید بر بصیرت افزایی گفت: فرماندهان پایگاه‌های بسیج نسبت به بصیرت بسیجیان پایگاه‌های خود حساس باشند، زیرا بصیرت راهگشا در حواث و اتفاقات است.

وی افزود: نسبت به برگزاری جلسات بصیرتی و سیاسی در پایگاه‌های خود اهتمام بیشتری داشته باشید و در این زمینه دفتر نمایندگی، ولی فقیه در ناحیه شاهین شهر و میمه از هیچ کمک و مساعدتی دریغ نخواهد کرد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر و میمه خطاب به فرماندهان پایگاه‌های بسیج گفت: توصیه می‌کنم بیانات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در جمع بسیجیان را بازنگری کنید و خلاصه نویسی کنید که حرکت شما را مشخص می‌کند و چراغ راه شماست.

وی ادامه داد:با گروه‌های هم سو با انقلاب در شهر و روستای خود هم افزایی داشته باشید و در نهایت بایدالگوی خوبی از شهدا و بسیج را به مردم نشان دهید.
ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار