سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۲۷۹۳۲
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹- ۴۳: ۱۷
مسوول بسیج اساتید استان قزوین
نجاتی گفت: بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان با هماهنگی رییس دانشگاه فرهنگیان و همراهی بسیج دانشجویی این دانشگاه، کارگاهی برای تولید روزانه هزار عدد ماسک ایجاد کرده است

مهدی نجاتی مسوول بسیج اساتید استان قزوین در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج قزوین با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای مقابله با کرونا بیان کرد: با توجه به شوع بیماری کرونا بسیج اساتید استان قزوین نیز اقدامات موثری انجام داده که در سه بخش خلاصه می شود.

 

وی گفت: بخش اول ماموریت بسیج اساتید، شامل پویش اساتید در حمایت از مشاغل خانگی و کم درآمد است. با توجه به شیوع بیماری کرونا، پویش حمایت از کسب و کار مستضعفین کمیته امداد از سوی اساتید و به طور سراسری راه اندازی شد.

 

مسوول بسیج اساتید استان قزوین عنوان کرد: هدف از اجرای این پویش، حمایت از افرادی است که به دلیل شیوع بیماری کرونا و تعطیلی شهر، مشاغل آنها دچار مشکل شده و نیاز به حمایت مالی دارند و تا کنون اساتید محترم از دانشگاه های استان مبالغ قابل توجهی از جمع آوری کرده و بزودی این مبالغ در اختیار مددجویان تحت پوشش کمیته امداد قرار خواهد گرفت.

 

نجاتی عنوان کرد:بخش دوم فعالیت بسیج اساتید، اقدام بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان با کمک بسیج دانشجویی و مجموعه ریاست دلنشگاه فرهنگیان در تولید ماسک می باشد.

 

وی افزود: بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان با هماهنگی رییس دانشگاه فرهنگیان و همراهی بسیج دانشجویی این دانشگاه، کارگاهی برای تولید روزانه هزار عدد ماسک ایجاد کرده و با کمک مالی اساتید و کارکنان دانشگاه فرهنگیان اقدام به خرید پارچه نموده و با تلاش دانشجویان این دانشگاه در دو شیفت اقدام به تولید ماسک کرده است.

 

 مسوول بسیج اساتید استان قزوین اضافه کرد: ماسک های تولید شده توسط بسیج اساتید و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان قزوین، به طور رایگان در اختیار کارگران شهرداری، کارگران ساختمانی و برخی کشاورزان اطراف قزوین با هماهنگی و نظارت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی توزیع می شود. 

 

وی تصریح کرد: اقدام سوم بسیج اساتید استان، تولید محتوا در فضای مجازی و در حوزه جهادی در استان و انعکاس اخبار منتشره در بحث جهاد سلامت، در سطح کشور می باشد.

 

نجاتی افزود: گفتنی است فعالیت بسیج اساتید و دانشگاه فرهنگیان از اواخر اسفندماه آغاز شده و سی و پنج نفر از اساتید دانشگاه های استان در پویش حمایت از مشاغل کم درآمد شرکت کرده و استان قزوین پس از استان تهران، رتبه دوم کشوری در اجرای این پویش و اقدامات جهادگرانه از سوی اساتید دانشگاه های استان را داراست.

 

۱۰۱۰/ت۳۰/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar