سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۸۴۳۳۰
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۹- ۳۴: ۱۰
یادداشت مسئول کارگروه تخصصی ویروس کرونای بسیج اصفهان:
مسئول کارگروه تخصصی ویروس کرونا (کووید19) بسیج اساتید استان اصفهان در یادداشتی با بیان این که اکنون اعتقاد و باور به مسئولیت اجتماعی؛ یک سبک زندگی است، می نویسد: انفعال مسئولان در یک تصمیم گیری ساده؛ هم ویروس را وحشی کرده است و هم گروهی را گستاخ!

به گزارش سرویس اساتید خبرگزاری بسیج، حمیدرضا خدایی مسئول کارگروه تخصصی ویروس کرونا (کووید19) بسیج اساتید استان اصفهان، در یادداشتی با بیان این که اکنون اعتقاد و باور به مسئولیت اجتماعی؛ یک سبک زندگی است، می نویسد: خانواده ها در حال متلاشی شدن هستند چون گروهی همه چیز را به سخره گرفته اند. ماسک نمی زنند؛ فاصله گذاری را رعایت نمیکنند، مسافرت می روند و ... و صد البته در کنار آن انفعال مسئولان در یک تصمیم گیری ساده؛ هم ویروس را وحشی کرده است و هم گروهی را گستاخ!

در این یادداشت آمده است:

تا بعد از ظهر امروز تصورم بر این بود مسئول کسی است که حتما مدیر باشد. یک مدیر سیاسی یا یک مدیر نظامی یا یک مدیر مرکز درمانی و آموزشی....

اما عصر خبری کوتاه؛ افکارم را آشفت. خانواده‌ای فرهنگی که تمام زندگیش را صرف تعلیم و تربیت کرده است؛ در حال از هم پاشیدن است. کرونا وحشی تر از همیشه جان  را می ستاند و آه و ناله و افسوس را به جای می گذراند.

حال مسئول کیست؟ همان مدیر؟! اینبار خیر. مسئول کسی است که بتوان از او سوال کرد. می‌خواهم از واژه‌هایی استفاده کنم به نام " مسئولیت اجتماعی" .

این دیگر، دو کلمه ی ساده نیست. حال که پای جان آدمیان و کادر درمان در میان است؛ این دو کلمه در مقام یک مطالبه‌ی جدی است. مثل بسیاری از مطالبه های به حق در تمامی عرصه ها. اکنون اعتقاد و باور به مسئولیت اجتماعی؛ یک سبک زندگی است.

خانواده‌ها در حال متلاشی شدن هستند چون گروهی همه چیز را به سخره گرفته‌اند. ماسک نمی زنند؛ فاصله‌گذاری را رعایت نمی‌کنند، مسافرت می روند و ... و صد البته در کنار آن انفعال مسئولان در یک تصمیم گیری ساده؛ هم ویروس را وحشی کرده است و هم گروهی را گستاخ!

برادر و خواهر ایمانی من؛ حفظ جان دستور خداست. چه چیزی بالاتر از دستور صریح قرآن؟. به مسئولیت اجتماعی خود عمل کنید. از خودتان و دیگران محافظت کنید.

به سه ‌واژه‌ی؛ جلاله، قسم؛ مسئول فقط مدیر نیست؛ مسئول ماییم. خانواده‌ها را داغدار نکنیم.!

انتهای پیام/

 منبع: روابط عمومی نهضت استادی بسیج استان اصفهان

 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar