سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۳۲۷۸
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹- ۴۲: ۱۵
گفتــــگو :
مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل گفت: براساس بخشنامه ارسالی سازمان صدور دفترچه های کاغذی از اول اسفند ماه متوقف می شود.

قادر برجی در گفتگو با خبرگزاری بسیج در اردبیل ، اظهار داشت: تامین اجتماعی  در مقابل اخذ وجه بیمه خدمات  17 گانه ای را را ارائه می دهد که دفترچه بیمه یکی از این موارد است.

وی با اشاره به تحت پوشش قرار گرفتن 602 هزار نفر در اردبیل زیر چتر بیمه  افزود: تقریبا 50 درصد جمعیت استان اردبیل تحت پوشش بیمه هستند و با توجه به اینکه دفترچه های بیمه در سایر کشورهای پیشرفته از سالهای دور منسوخ شده است ،جهت رفاه حال مردم و انجام خدمات الکترونیکی سریع دفترچه ها بیمه از اول اسفند ماه سال جاری صادر نمی شود.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل گفت: برای شفافیت در امور درمان و دارویی الزام حذف دفترچه ها از 5 سال گذشته شروع شده است و با الکترونیکی شدن نسخ که اردبیل در رتبه اول این حوزه قرار گرفته است سوابق بیماری ها و مصرف دارو مراجعین به پزشکان در مداوی بیمار نیز موثر خواهد بود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: