سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۵۶۹۲
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۹- ۳۴: ۱۶
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان اردبیل گفت:با مشارکت اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری،بسیج سازندگی و گروه های جهادی بسیج،۱۰۰ هزار اصله نهال در استان اردبیل توزیع و غرس می شود.

۱۰۰ هزار اصله نهال توسط گروه های جهادی توزیع می شود

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل ، سرهنگ پاسدار علی پیرجاهد مسئول سازمان بسیج سازندگی استان اردبیل پیش از ظهر در جمع خبرنگاران گفت :طبق تفاهم نامه همکاری با اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، با مشارکت و همکاری اداره کل منابع طبیعی،سازمان بسیج سازندگی و گروه های جهادی بسیج، ۱۰۰ هزار اصله نهال در سراسر استان اردبیل توزیع و غرس می شود.

وی بیان کرد:در هفته گذشته ۸۱ هزار اصله نهال توسط گروه های جهادی بسیج استان توزیع و غرس شده است و طبق تفاهم نامه این تعداد به ۱۰۰ هزار اصله نهال می رسد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان اردبیل تصریح کرد:تحقق فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر کاشت هر ایرانی یک درخت،خدمات رسانی به مردم و تحقق اقتصاد مقاومتی از جمله اهداف اجرای این طرح است.

پیرجاهد با اشاره به اهمیت حفاظت و صیانت از منابع طبیعی،افزود:گروه های جهادی بسیج در کنار انجام فعالیت های مختلف خدمات رسانی و محرومیت زدایی،بخاطر اهمیت حفاظت از منابع طبیعی با اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در غرس و توزیع نهال نیز همکاری و مشارکت دارند.

وی گفت:فرهنگ سازی سنت حسنه کاشت درخت از اهمیت ویژه برخوردار است که در سالهای اخیر با اهتمام و استقبال گروه های جهادی بسیج بوده است و با توجه به شرایط آب و هوایی که در آن قرار داریم توسعه فضای سبز اهمیت بسیار زیادی دارد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع)استان بیان کرد:سنت حسنه درخت کاری خود بعنوان یک صدقه جاریه محسوب میشود و ذخیره ای اخروی برای ما است و باید توجه داشت که اگر در کاشت درختان به سمت غرس کردن درختان مثمر برویم، می توان معیشت خانواده های نیازمند را نیز تامین کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: