سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۵۹۴۵
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۹- ۵۱: ۱۱
همزمان با سالروز تاسیس کمیته امداد ۱۰ هزار روبان جشن نیکوکاری با شعار (درخت دوستی بنشان که کام دل به بار آرد) بر نهال‌های دوستی استان سمنان گره زده شد.
گره زدن روبان جشن نیکوکاری بر نهال‌های دوستی در استان سمنانبه گزارش خبرگزاری بسیج از استان سمنان، همزمان با سالروز تاسیس کمیته امداد ۱۰ هزار روبان جشن نیکوکاری باشعار (درخت دوستی بنشان که کام دل به بار آرد) بر نهال‌های دوستی گره زد شد و پس آن در آغوش طبیعت قرار گرفت تا بر نهادینه کردن فرهنگ احسان در هفته احسان و نیکوکاری موثر باشد.
محسن مسعودیان راد، مدیرکل کمیته امداد استان سمنان در آئین روز درختکاری و گره زدن روبان جشن نیکوکاری در شهرستان سرخه با حضور معاون استاندار، مدیران کل استان، خاطرنشان کرد: نیکوکاری و حمایت از افراد بی‌بضاعت جامعه و در کنار آن درختکاری اقدام پسندیده‌ای است که باید نسبت به این مسئله مهم حساس باشیم.
وی تصدیح کرد: فرهنگ سازی نیکوکاری و درختکاری از مولفه‌های جامعه اسلامی اصیل است و توجه به این اصول می‌تواند اخلاقمداری را در جامعه ترویج کند.
مدیر کل کمیته امداد استان روز درختکاری را فرصتی برای دعوت از تمام اقشار مردم استان سمنان برای مشارکت بر کاشت نهال و همچنین شرکت فریضه نیکوکاری دانست و خاطرنشان کرد: علاوه بر کد دستوری #۱*۸۸۷۷*، شماره کارت ۶۰۳۷-۹۹۷۹-۵۰۰۰-۹۳۳۳ نزد بانک ملی ایران، پایگاه اینترنتی emdad.ir و تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷ نیز برای مشارکت در جشن نیکوکاری در اختیار مردم شریف استان سمنان است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar