سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۳۲۶۸۴
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۴۰۰- ۱۸: ۲۱
اقدامات وعملکرد حوزه مقاومت بسیج کارمندی سپاه شوشتردرطرح شهید سلیمانی توسط فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوشتر تشریح شد.

سرهنگ پاسدار حسین نیسی زاده فرمانده سپاه شوشتر در گفتگوباخبرگزاری بسیج نیوزضمن تقدیر وتشکراز همکاری وتلاشهای همه گروه های جهادی وبسیجیان پایگاهها،حوزه ها،کانون ها وبسیج اقشار این سپاه ،بسیج ادارات را از ارکان مهم واساسی سپاه دانسته اند وخاطرنشان کردند؛تعامل وهمکاری بسیج وسپاه در عرصه ها وزمینه های مختلف در کشور با سایر ادارات ونهادهانشان داده که هرجا که همکاری وتعامل وجود داشته برنامه ها وکارها به نحو احسن به پیش رفته است.
ایشان ادامه دادند:در اتفاقات وحوادث طبیعی که در کشور روی میدهد ادارات میتواند نقش خوبی درپیشبرد اهداف بسیج وسپاه را داشته باشندودر طول چندسال گذشته بسیج ادارات سپاه شوشتر به مدد خداوند وتلاشهای بسیجیان آن حوزه کارنامه خوبی درطرح شهید سلیمانی را ایفانموده است.
سرهنگ نیسی زاده ادامه دادند:در طرح شهید سلیمانی بسیج ادارات باتوزیع ماسک،اعزام اکیپ های پزشکی به مناطق محروم،افتتاح چندین کارگاه تولید ماسک والبسه های بیمارستان،توزیع موادضدعفونی در مناطق محروم،تذکر لسانی درخصوص ماسک زدن وبرگزاری ایستگاههای سلامت باهمکاری ادارات ونهادهای مختلف،وچندین برنامه مختلف ،بخشی از اقدامات وعملکرد بسیج ادارات در طرح شهید سلیمانی می باشد.
فرمانده سپاه شوشتر در پایان یک باردیگر از زحمات همه دست اندرکاران،گروه های جهادی،فرماندهان پایگاههای مقاومت ادارات کمال تقدیر وتشکر کردند

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar