همدان- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: میدان و دیپلماسی قابل تفکیک نیستند و هر دو در خدمت اهداف نظام هستند و ایجاد دو قطبی میدان- دیپلماسی حرکتی شیطانی است.
کد خبر: ۹۳۴۰۶۷۱
|
۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۵

میدان و دیپلماسی هر دو در خدمت اهداف نظام هستند/ ایجاد دوقطبی میدان- دیپلماسی حرکتی شیطانی استبه گزارش خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام حسین علیی در جلسه اخلاق ویژه ماه مبارک رمضان که در جوار مزار مطهر شهدای گمنام تیپ انصارالحسین(ع) همدان برگزار شد، با تبیین آثار و برکات روزه‌داری اظهار داشت: تقویت تقوا و تمرین اخلاص از مهمترین خواص میهمانی خدا است

وی افزود: تقوا مهمترین توشه سفر بزرگ آخرت است و اخلاص نیز بزرگ‌ترین تمرین کفّ نفس و بندگی انسان در محضر الهی است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) همدان با بیان اینکه ماه رمضان، ماه حضرت علی(ع) است، ابراز داشت: امامت و ولایت مهمترین مطلبی است که اسلام و شیعه باید به آن واقف و عامل باشد.

وی گفت: تمام مشکلات جهان اسلام و جامعه‌های مسلمان از عهد اول اسلام تاکنون دوری از مسئله ولایت و عدم شناخت امام و ولی بوده و هست.

علیی علت اصلی غیبت امام زمان(عج) را نیز عدم شناخت و آمادگی برای پذیرش حضرت دانست و افزود: باید ظرفیت شناخت و حفظ امام را در جامعه ایجاد و تقویت کنیم.

وی با اشاره به اظهارات اخیر یکی از مسئولان در زمینه دیپلماسی و میدان گفت: این ماجرا داغ سردار شهید «سلیمانی» را در دل ما تازه کرد و عاملین این هتک حرمت باید مجازات شوند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: جایی که دشمن ما هیچ منطق و تعهدی نداردحرف اول و آخر را میدان می‌زند؛ نه دیپلماسی و جایی دیپلماسی نتیجه می‌دهد که طرف مقابل متعهد به معاهدات خود باشد.

وی اظهار داشت: میدان و دیپلماسی قابل تفکیک نیستند و هر دو در خدمت اهداف نظام هستند و ایجاد دو قطبی میدان-دیپلماسی حرکتی شیطانی است.

علیی با اشاره به محتوای فایل صوتی منتشر شده خاطرنشان کرد: این سخنان جفا به محور مقاومت و ضد امنیت ملی کشور بود.

وی با ذکر برخی مصادیق عنوان شده در این سخنان گفت: در این صوت برخی هم پیمانان جمهوری اسلامی مورد ظلم قرار گرفتند از جمله روسیه که در واقع نیروی هوایی محور مقاومت بود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) همدان ادامه داد: ما با مذاکره‌ای که منتج به نتیجه باشد مخالف نیستیم اما به شرطی که طرف مقابل به عهد خودش ملتزم باشد.

وی همچنین با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری خرداد ماه به تبیین ضرورت تحقق مشارکت بالا و تشکیل دولت اسلامی و انقلابی پرداخت و گفت: مشارکت بالای مردم در انتخابات برای نظام اسلامی تولید قدرت و اقتدار می‌کند و همه موظف هستیم در راستای تحقق این امر تلاش و بصیرت‌افزایی کنیم.

* راهکار نجات کشور، عبور از تفکر غربگرایی و سرمایه داری است

علیی تصریح کرد: راه حل مشکلات، عدم مشارکت در انتخابات نیست، بلکه مشارکت آگاهانه در انتخابات است.

وی با بیان ضرورت تشکیل دولت اسلامی بیان داشت: باید گفتمان انقلابی را حاکم کرد و مهمترین راهکار نجات کشور، عبور از تفکر غربگرایی و سرمایه‌داری است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: جریان غربگرا هیچ اراده‌ای برای حل مشکلات ندارند و طی این سال‌ها به شدت از حاکمیت این جریان در کشور ضربه خوردیم.

وی افزود: سپاه به هیچ عنوان در انتخابات دخالت نمی‌کند و به مصداق ورود پیدا نمی‌کند اما از انقلاب، دفاع و ملاک‌های رئیس جمهور و دولت اسلامی را تبیین و روشنگری می‌کند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات