رئیس بیمارستان شهید رجایی داران گفت: اکنون 86 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان شهید رجایی داران بستری هستند و در 24 ساعت گذشته سه نفر نیز جان باختند.
کد خبر: ۹۳۶۶۳۵۷
|
۳۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۴

مهدی ابن النصیر در گفت‌وگو با خبرنگار بسیج در اصفهان با بیان اینکه شهرستان فریدن از نظر رنگ‌بندی بیماری کرونا در وضعیت قرمز قرار دارد، اظهار داشت: از ابتدای مرداد ماه ۱۴۰۰ تاکنون ۳۶۰  بیمار بستری شدند و همچنین حدود ۳۰ نفر جان باختند.

رئیس بیمارستان شهید رجایی داران با بیان اینکه در حال حاضر ۸۶  بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان ۱۰۲ تختخوابی شهید رجایی داران بستری شدند که بیشترین رده سنی آنان ۵۱ تا ۷۶ سال هستند.

وی با بیان اینکه مکانی کنار بیمارستان برای احتمال افزایش بستری‌ها در نظر گرفته‌ایم، گفت: اضافه کردن تخت در بیمارستان سخت است اما به دلیل افزایش بستری‌ها ممکن است نمازخانه بیمارستان تعطیل و برای بستری بیماران مجهز شود.

ابن‌النصیر با بیان اینکه از پنجم مردادماه ۱۴۰۰ در شهرستان فریدن با شیوع پیک پنجم آمار بستری‌ها روز به روز  افزایش داشته است، گفت: در فریدن دستورالعمل‌های ستاد کرونا اجرا نشده است چون  ازدحام جمعیت  و دسته‌های عزاداری در سطح شهر مشاهده می‌شود و اگر این روال ادامه پیدا کند تا پایان تعطیلات با افزایش بستری شدگان بیماران کرونا مواجه خواهیم بود.

رئیس بیمارستان شهید رجایی داران بیان داشت: حجم زیاد کار کادر درمانی و  افزایش واقعیات این روزهای بیمارستان شهید رجایی داران است و از  شهروندان خواستارم با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و مصوبات ستاد کرونا به کادر درمانی کمک کنند.

به گزارش بسیج، در  شهرستان فریدن، یک خیر هزینه نذر شب‌های سـوگواری بر اباعبدالله الحسین خود به مبلغ ۵۰ میلیون ریال برای صـرف خـرید مرغ مـورد نیاز بیمارستان و خیر دیگری  هــزینه توزیع ۱۰۰۰ پرس غـذای نـذری در شب عاشــورا را به این مرکز درمانی اهدا کرد، در اقـدامی بسیار ارزشمـند یک دستگاه ونیتلاتـور پرتابل به ارزشِ ۷۰۰ میلیون ریال به منظــور استفاده در آمبـولانس ویژه اعـزام بیماران  به بیمارستان شهید رجایی داران اهدا شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار