مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: کمک های خیرین و مردم نوعدوست این استان در قالب طرح "نذر آب 4" به ارزش بیش از پنج میلیارد ریال برای هموطنان شهرستان نهبندان در خراسان جنوبی ارسال شد.
کد خبر: ۹۳۷۲۵۲۰
|
۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۰
به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛ سید قاسم موسوی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: کاهش آلام و رنج‌های بشری یکی از اهداف مهم و حائز اهمیت جمعیت هلال احمر به شمار می‌رود.
 
هلال احمر، کمک های زنجانی ها به مردم خراسان جنوبی را ارسال کرد

وی تاکید کرد: طرح "نذر آب ۴ " با هدف کمک به بهبود سطح زندگی خانواده‌های متاثر از خشکسالی و ارتقاء کیفیت زندگی آن‌ها در مناطق روستایی در شهرستان نهبندان خراسان جنوبی اجرا می‌شود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: خیرین، نیکوکاران و مردم نوعدوست استان زنجان برای این طرح پنج میلیارد و ۶۹۴ میلیون ریال کمک کرده اند.

موسوی خاطرنشان کرد: از محل کمک‌های مردم نوعدوست به جمعیت هلال احمر استان زنجان ۲ دستگاه تصفیه آب آشامیدنی پنج هزار لیتری همراه با تجهیزات مورد نیاز خریداری و ارسال شد.

وی تهیه ۱۷ هزار عدد آب معدنی بزرگ، هشت عدد تانکر آب آشامیدنی یک هزار لیتری، چهار هزار پک بهداشتی و ۲۰۰ ثوب لباس را از دیگر اقلام خریداری شده از محل کمک‌های خیرین استان زنجان برای ساکنان در مناطق روستایی شهرستان نهبندان در استان خراسان جنوبی برشمرد و افزود: این اقلام نیز برای این هموطنان ارسال شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از توزیع ۳۰۰ بسته مواد غذایی و معیشتی در مناطق روستایی شهرستان نهبندان در طرح "نذر آب ۴" خبرداد و گفت: این بسته‌های غذایی شامل رب گوجه فرنگی، یک بسته مالت صبحانه، سه عدد ماکارونی، ۲ بطری روغن، نمک، یک کیسه برنج ۱۰ کیلویی است.

موسوی با تاکید بر اینکه علاوه بر این اقلام تهیه شده، ۲۵۰ بسته لوازم التحریر، اسباب بازی و ۶۰ قوطی نیز شیر خشک از محل کمک‌های خیرین استان زنجان خریداری و برای هموطنان در مناطق روستایی شهرستان نهبندان ارسال شد.

وی ادامه داد: علاوه بر این اقدامات در روستای درشگفت شهرستان نهبندان که دچار مشکل شدید کمبود آب شرب شده نیز لوله کشی آب آشامیدنی سالم و بهداشتی را با همکاری آب و فاضلاب استان خراسان جنوبی انجام می‌دهیم.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: در این خصوص نیز از محل کمک‌های خیرین، مردم نیکوکار و نوعدوست این استان یکهزار و ۲۰۰ متر لوله پلی اتیلن به ارزش ۶۵۰ میلیون ریال خریداری شد.

گفتنی است جمعیت هلال احمر استان زنجان پیش از این در سه طرح نذر آب در استان سیستان و بلوچستان خدمات ارائه داده است.
ارسال نظرات