خبرهای داغ:
فاطمه اسدزاده
رئیس سازمان بسیج رسانه استان فارس خواستار حرکت جهادی همه اقشار مردم به ویژه جوانان برای تحقق فرمان جهاد مقام معظم رهبری در این عرصه شد.
کد خبر: ۹۳۷۹۱۰۴
|
۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج رسانه فارس هادی رضایی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار تصویری با دانشجویان مبنی بر "جهاد در فضای مجازی" اظهارداشت: تاکیدات ایشان مبنی بر مغتنم بودن امکانات ناشی از فضای مجازی و رسانه‌ای برای روشنگری و پاسخ به ابهامات و جهاد دانستن این حرکت وظیفه تمام دلسوزان را در همه لایه‌های اجتماع اعم از مردم و مسئولان دو چندان می‌کند.

وی با اشاره به خبر راه‌اندازی جبهه استانی رسانه و فضای مجازی احمدبن موسی (جارفا) که روزهای پیش رسانه‌ای شد، افزود: از آنجایی که فعالیت در فضای مجازی برای روشنگری جهاد محسوب می‌شود از همه جهادگران این عرصه که علاقه‌مند به مسائل سیاسی، اجتماعی، اعتقادی و سایر موضوعات هستند دعوت می‌شود برای شرکت در این جهاد آمادگی خود را اعلام کنند.

رضایی با تاکید بر ضرورت حمایت از این قرارگاه یادآور شد: قطعا علاوه بر همه اقشار مردم اعم از پزشک، دانشجو، معلم، استاد، کارمند، اصناف و کارگر مسئولین رده‌های مختلف نیز وظیفه دارند علاوه بر مشارکت هوشمندانه و فعالانه در این جهاد زمینه  فعالیت کیفی و کمی آحاد مردم را در این جنگ تمام عیار فراهم کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات