علی نورعلی‌پور به عنوان رئیس هیئت مدیره و سیدمصطفی جمشیدی به عنوان مدیر خانه مطبوعات و رسانه‌های استان اردبیل انتخاب شدند.
کد خبر: ۹۳۸۰۹۲۳
|
۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۷

رئـــیس و مدیر خانه مطــــبوعات اســـتان اردبیــل انتــــخاب شدند

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل ، در جلسه عصر امروز هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه‌های استان اردبیل که در محل خانه مطبوعات و با حضور معاون فرهنگی و مطبوعاتی و مسئول حراست اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل برگزار شد، این تشکل صنفی رسانه‌ای استان، رئیس و مدیر جدید خود را شناخت.  

در این جلسه علی نورعلی‌پور به عنوان رئیس هیات مدیره و سیدمصطفی جمشیدی، به عنوان مدیر خانه مطبوعات و رسانه‌های استان اردبیل انتخاب شدند. همچنین بهروز کامجو به عنوان نائب رئیس خانه مطبوعات و رسانه‌های استان اردبیل انتخاب شد. 

فعال‌کردن کمیته‌های تخصصی، سامان‌دهی اعضا به منظور افزایش کیفی خدمت‌رسانی به اعضای فعال خانه، برگزاری جشنواره‌ مطبوعات استانی در بازه زمانی منظم، برنامه‌ریزی برای بهره‌مندی حدکثری فعالین رسانه استان از امکانات رفاهی، آموزشی و تفریحی با تعریف مزیت برای کارت عضویت خانه در قالب انعقاد تفاهم‌نامه‌های موثر با دستگاه‌های اجرایی و نهادهای عمومی و برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی متناسب با نیازهای روز جامعه رسانه استان از جمله برنامه‌های پیش روی خانه مطبوعات استان عنوان شد. 

در ادامه جلسه معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل بر جایگاه ویژه خانه مطبوعات و رسانه‌های استان تاکید کرد و گفت: خانه مطبوعات باید در کانون رسیدگی به مسائل و دغدغه‌های اهالی رسانه استان قرار گیرد و ارتقای حرفه‌ای و اخلاقی فعالین این حوزه را در دستور کار قرار دهد. 

محمدپور افزود: اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آمادگی کامل خود را برای حمایت ستادی از برنامه‌های توسعه‌ای خانه مطبوعات و رسانه‌های استان در حد توان و مطابق اختیارات خود اعلام می‌کند.

ارسال نظرات
آخرین اخبار