به مناسبت هفته نیروی انتظامی، هیئت‌رئیسه ناحیه مقاومت بسیج تفرش با هیئت‌رئیسه و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان تفرش دیدار کردند.
کد خبر: ۹۳۸۲۶۱۴
|
۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۳

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی از تفرش، به مناسبت هفته نیروی انتظامی، هیئت‌رئیسه ناحیه مقاومت بسیج تفرش با هیئت‌رئیسه و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان تفرش دیدار کردند.

در این دیدار سرهنگ صفاری زاده جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان تفرش، ضمن تشکر از حضور کارکنان ناحیه مقاومت بسیج تفرش و مسئول نهاد رهبری در دانشگاه تفرش و همچنین نمایندگان بسیج دانش‌آموزی، پس از تشریح برنامه‌های هفته ناجا گفت: اقدامات ناجا شهرستان نشان می‌دهد که یکی ممتازترین شهرستان‌های استان در موضوعات انتظامی هستیم.

وی تصریح کرد: در شهرستان امنیت مطلوبی داریم و کمتر با جرائم خشن مواجه می‌شویم. وی ضمن تشکر از تعامل خوب با سپاه از گشت‌های رضویون بسیج در افزایش سطح امنیت اجتماعی در جهت یاری ناجا نیز تقدیر کرد.

در این دیدار سرهنگ هاشمی جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج تفرش ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های کارکنان ناجا را با وجود کثرت مأموریت‌ها حائز تقدیر شمرد و افزود: امنیت پایدار در سطح کشور علی‌الخصوص شهرستان مرهون این مجاهدت‌هاست.

حجت‌الاسلام قربانی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه تفرش نیز گفت: متأسفانه در بازتاب و انعکاس مجاهدت‌های نیروهای مسلح کم‌کاری صورت گرفته است. می‌طلبد که جهاد تبیین برای روشن کردن جایگاه و فداکاری‌های نیروهای مسلح مخصوصاً ناجا صورت بگیرد. وی از مسئولین آموزش‌وپرورش خواست در راستای جهاد تبیین برای دانش آموزان برنامه‌ریزی لازم انجام شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار