فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان از اعزام گروه جهادی پایگاه زیر مجموعه حوزه حضرت فاطمه (س) به روستای مغیطیه خبر داد.
کد خبر: ۹۴۳۲۸۵۸
|
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۷

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در ناحیه مقاومت بسیج آبادان، سرهنگ احمدی در این خصوص بیان کرد: اردوهای جهادی بنابر فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای استفاده از شور و نشاط انقلابی جوانان مستعد در پیشبرد اهداف مقدس جمهوری اسلامی است و مهم ترین رسالت و اهداف بسیج از برگزاری اردوی جهادی، تحقق بخشیدن به منویات مقام معظم رهبری، خودسازی، سازندگی و محرومیت زدایی است.


وی افزود: این سازندگی مقدس ترین غنیمت باقی مانده از این اردوها است چرا که همیاری و کمک به سایرین برای ساخت فضای فرهنگی و مذهبی، خودسازی در درون را به اوج می رساند.
در همین راستا خواهران بسیجی پایگاه زیر مجموعه حوزه حضرت فاطمه (س) ، اردوی جهادی به روستای مغیطیه را برگزار کرد و برنامه های متنوعی همچون: اهدای لوازم بهداشتی به کودکان نیازمند و آموزش نحوه ی مصرف و نظافت شخصی، توزیع هدایای فرهنگی نظیر پازل و کتاب با موضوع اهل بیت (ع) به کودکان و آموزش سوره های کوچک قرآنی به آنها ،همچنین آموزش زنان با اهداف اشتغال و کارآفرینی زنان روستایی و دادن ایده های کسب و کار، گفتگو با زنان روستا و طرح مشکلات ایشان با خیرین و جهادگران در جهت برطرف کردن آن مشکلات، بازدید از منزل نیمه کاره یکی از زنان سرپرست خانوار و معرفی ایشان به خیرین جهت اتمام ساخت منزل و... اجرا گردید.

ارسال نظرات
آخرین اخبار