فرمانده حوزه بسیج ادارات کل سپاه حضرت جوادالائمه(ع) گفت: 90 درصد كارمندان دستگاه های دولتی در استان عضو رده های مختلف بسیج كارمندی هستند و تعداد اعضای بسیج كارمندان بیش از این است زیرا بخشی از این افراد در پایگاه های بسیج مساجد محله عضو هستند.
کد خبر: ۹۴۳۵۲۵۹
|
۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۱


به گزارش خبرگزاری بسیج مجید ابراهیم مقدم در گفتگو با خبرنگار ما افزود: اعضای بسیج كارمندان خراسان سمالی در حدود70 پایگاه بسیج كارمندان سازماندهی شده اند.

 

وی خاطرنشان كرد: كمك به كارآمدسازی دولت اسلامی و كمك به تربیت كارمند هم تراز انقلاب اسلامی از اهداف بسیج كارمندان به شمار می رود.

 

سرگرد ابراهیمی مقدم گفت: به فرموده مقام معظم رهبری متعالی ترین هدف انقلاب اسلامی، تحقق تمدن نوین اسلامی است و امام راحل نیز فرمودند بسیجیان جهان اسلام باید به فكر ایجاد حكومت جهانی اسلام باشند و این شدنی است.

فرمانده حوزه بسیج ادارات کل سپاه حضرت جوادالائمه(ع) افزود: برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی باید جامعه اسلامی نمونه و الگو را بسازیم و برای تحقق آن باید دولت اسلامی مطلوب شكل گیرد.


وی تاكید كرد: برای ایجاد دولت اسلامی مطلوب همه باید دست به كار شوند و این تنها بر عهده قوه مجریه نیست.


سرگرد ابراهیمی مقدم گفت: برای ایجاد دولت اسلامی مطلوب دو الزام تحقق اداره اسلامی و كارمند در تراز انقلاب اسلامی مورد نیاز است.


وی افزود: بسیج در مجموعه اداری استان تلاش می كند تا ادارات در حد تراز انقلاب اسلامی ارتقا یابند و نیز تلاش می كند تا كارمندان از حیث فرهنگی، اجتماعی، اداری و سیاسی در تراز انقلاب اسلامی باشند.

 

 


وی بر تشكیل شورای اندیشه و همفكری بسیج كارمندان تاكید كرد و گفت: شورای عالی قشر بسیج كارمندان در این راستا شكل گرفته و هدف اصلی این شورا كمك به تحقق ادارات اسلامی است.


ابراهیمی مقدم افزود: پایگاه های بسیح كارمندان باید در همه شهرستان ها و ادارات تشكیل شود.


وی برگزاری نماز جماعت، رعایت حجاب و عفاف، روحیه خدمت جهادی و تكریم ارباب رجوع را از مولفه های تحقق اداره اسلامی دانست و گفت: زیبنده اداره اسلامی نیست كه خدای نكرده حتی در یك اداره ما حرف ارتشا وجود داشته باشد.


وی تاكید كرد: با وجود بسیج كارمندان باید تلاش شود كه ارائه خدمات به مردم تسهیل شود.

ابراهیمی مقدم ادامه داد: كارگروه های سیاسی و فرهنگی، اقتصاد مقاومتی، تحول و سلامت اداری و بانوان و خانواده در شورای عالی قشر بسیج كارمندان تشكیل شده است.


وی گفت: اینكه اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی به چه شكل باید انجام شود، باید در كارگروه اقتصاد مقاومتی قشر بسیج كارمندان مورد بررسی قرار گیرد.

 

وی افزود: نقش كارمندان، مدیران و ادارات در تحقق اقتصاد مقاومتی باید مد نظر قرار گیرد.

 

 

وی با تاكید بر اینكه استان در ارزیابی های انجام شده جزء پنج استان برتر كشور است ادامه داد: در استان خراسان شمالی قریب 90 درصد كارمندان ادارات دولتی عضو بسیج هستند.

ارسال نظرات
آخرین اخبار