حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مسول بسیج سازندگی استان کرمان در خصوص طرح جمعه تا جمعه گفت: در راستای عملیاتی کردن امورات قرارگاه محرومیت زدایی در بسیج سازندگی با همکاری تمام اقشار و معاونتها طرح جمعه تا جمعه اجرا می شود
کد خبر: ۹۵۱۵۷۲۶
|
۰۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان، علی اکبر شاهرخی مسول بسیج سازندگی استان کرمان در خصوص  طرح جمعه تا جمعه گفت:  در راستای عملیاتی کردن امورات قرارگاه محرومیت زدایی در بسیج سازندگی با همکاری تمام اقشار و معاونتها طرح جمعه تا جمعه اجرا می شود

 

وی افزود:  با شناسایی مناطق محروم و انجام کارهای مطالعاتی و پیدا کردن خلا ها با استفاده از ظرفیتهای اقشار در منطقه حضور خواهیم یافت و بر اساس مناسبتهای سال خدمت رسانی خواهیم کرد. 

 

شاهرخی تصریح کرد: اولین شهر  تکاب شهدا بود که خدمت رسانی شد و گلباف دومین شهر و مکانی است که ده قشر با موضوعات مرتبط نقش آفرینی خواهند کرد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار