حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
به منظور گرامیداشت هفته مقاومت و پیروزی یادواره شهید عباسقلی حیدری به همت جمعی از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج خواهران محدثه شهر گوجان در منزل این شهید گرانقدر مقاومت برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۱۶۲۳۰
|
۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ به منظور گرامیداشت هفته مقاومت و پیروزی ، به همت جمعی از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج خواهران محدثه شهر گوجان، یادواره شهدا خانگی در منزل شهید عباسقلی حیدری با حضور خانواده و اقوام شهید و همچنین جمعی از بسیجیان برگزار شد.

شهید عباسقلی حیدری در تاریخ دوم فروردین سال 1344 در شهر گوجان در خانواده ای مذهبی به دنیا آمد و در کنار تحصیل عصای دست پدر و یاور خانواده در امور کشاورزی بود.

با شروع جنگ غیرت دینی و انقلابی او به خروش آمده و به عنوان بسیجی از سوی پایگاه بسیج راهی جبهه های حق علیه باطل شد و در تاریخ هفدهم اسفند ماه سال 1362 در عملیات خیبر در جزیره مجنون در اثر اصابت ترکش به ناحیه سر ایشان به فیض شهادت نائل گردید. روحش شاد و یادش گرامی باد.

ارسال نظرات